Povezane vesti

Milojević: Porodična atmosfera, bićemo još bolji

Milojević: Porodična atmosfera, bićemo još bolji

IndeksOnline 05.07.2024
SANKT PETERBURG – Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je posle pobede nad Sočijem (2:0), na startu turnira u Sankt Peterburgu, da je atmosfera u ekipi porodična i da će ekipa biti još bolja kako vreme bude odmicalo. “Bila je to dobra… »
Zvezda neće od svog sistema i cilja Milojević: Zadovoljan sam igrom protiv Sočija

Zvezda neće od svog sistema i cilja Milojević: Zadovoljan sam igrom protiv Sočija

Kurir 05.07.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je d posle pobede nad Sočijem da je s obzirom da je ekipa u fazi priprema i da su igračima "teške noge" zadovoljan igrom svog tima. "Dobra provera za nas, još smo u fazi priprema i dalje su… »
Milojević: Zadovoljan sam igrom

Milojević: Zadovoljan sam igrom

Radio sto plus 05.07.2024
“Dobra provera za nas, još smo u fazi priprema i dalje su teške noge. Imamo dosta mladih igrača koje integrišemo u sistem. Ima stvari koje treba da ispravimo, očekuje nas dosta posla, ali zadovoljan sam igrom”, izjavio je Milojević, a preneo… »
Milojević posle pobede: "Nećemo odstupati od našeg sistema, ima stvari koje bi trebalo da se isprave"

Milojević posle pobede: "Nećemo odstupati od našeg sistema, ima stvari koje bi trebalo da se isprave"

Telegraf 05.07.2024
Najavljuje trener Zvezde bolje partije. Imao je trener Crvene zvezde Vladan Milojević razlog za zadovoljstvo, jer je njegov tim u prijateljskoj utakmici savladao Soči rezultatom 2:0! Međutim, daleko od toga da je to ono što Milojević traži od svojih… »

Vesti dana »