Povezane vesti

Anja Bla procvetala posle raskida sa bakom prasetom! Influenserka se oglasila i otkrila detalje: Za samo dva dana... Hvala vam!

Anja Bla procvetala posle raskida sa bakom prasetom! Influenserka se oglasila i otkrila detalje: Za samo dva dana... Hvala vam!

Kurir 05.07.2024
Jutjuberi Anja Bla i Baka Prase završili su emotivnu vezu i stavili tačku na zajednički život. Anja se nakon toga oglasila i zamolila javnost da ne se suzdrže pogrdnih imena i loših komentara na njen račun, sada se ponovo oglasila i otkrila kako je… »
"Ne ljutite: Se..." Oglasila se Anja Bla nakon raskida sa Baka Prasetom, otkrila da li je sve bilo fejk: "Za dva dana me…

"Ne ljutite: Se..." Oglasila se Anja Bla nakon raskida sa Baka Prasetom, otkrila da li je sve bilo fejk: "Za dva dana me…

Blic 05.07.2024
Anja Bla i Baka Prase su stavili tačku na dugogodišnju vezu, a influenserka se sada ponovo oglasila. Naime, Anja je istakla da su sada definitivno raskinuli i da nije fejk. - Nisam videla nijedan loš komentar za mene od normalne odrasle osobe, a što… »
"Nije fejk”: Novo oglašavanje Anje Bla posle raskida sa Bakom! "Ne ljutite se..."

"Nije fejk”: Novo oglašavanje Anje Bla posle raskida sa Bakom! "Ne ljutite se..."

Telegraf 05.07.2024
Preporučujemo. Najpopularniji jutjuber kod nas, Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pre nekoliko dana je na svom Jutjub nalogu saopštio da je raskinuo sa influenserkom Anjom Blagojević, čiji je pseudonim Anja Bla. Influenserka se sada oglasila na… »

Vesti dana »