Povezane vesti

Vesni Zmijanac narušeno zdravstveno stanje: Pevačica otkazala koncert, odmah se oglasila: "Nije mi dobro"

Vesni Zmijanac narušeno zdravstveno stanje: Pevačica otkazala koncert, odmah se oglasila: "Nije mi dobro"

Blic 05.07.2024
Koncert Vesne Zmijanac, koji je bio zakazan za petak 5. jul u Bačkoj Palanci, danas je otkazan. Naime, pevačici se naglo pogoršalo zdravstveno stanje, a sada se oglasila i otkrila kako se oseća. - Nisam u bolnici, ali bih mogla da budem. Nastup je… »
Hitno otkazan koncert Vesne Zmijanac! Pevačica nije dobro, evo svih detalja

Hitno otkazan koncert Vesne Zmijanac! Pevačica nije dobro, evo svih detalja

Kurir 05.07.2024
Koncert Vesne Zmijanac, koji je bio zakazan za petak 5. jul u Bačkoj Palanci, danas je otkazan. Naime, pevačici se naglo pogoršalo zdravstveno stanje, a sada se oglasila i otkrila kako se oseća. - Nisam u bolnici, ali bih mogla da budem. Nastup je… »
Vesna Zmijanac otkazala koncert zbog lošeg zdravlja: "Nije mi dobro, posle one operacije više nije isto..."

Vesna Zmijanac otkazala koncert zbog lošeg zdravlja: "Nije mi dobro, posle one operacije više nije isto..."

Telegraf 05.07.2024
Preporučujemo. Koncert Vesne Zmijanac je otkazan zbog pogoršanog zdravlja pevačice. Naime, koncert je bio zakazan za danas 5. jul u Bačkoj Palanci je otkazan. Vesna Zmijanac iako ima 67 godina, nema nameu da uspori, pa često ima zakazane nastupe, ali… »

Vesti dana »