Povezane vesti

Vildoza: ''Nisam osvetnik, hoću da osvojim SVE!''

Vildoza: ''Nisam osvetnik, hoću da osvojim SVE!''

Sportske.net 05.07.2024
Prošlu sezonu je završio osvajanjem Evrolige, a onda i šampionata Grčke sa Panatinaikosom, ali Luka Vildoza u sledećoj želi još više. To ''više'' će pokušati da ostvari sa najvećim Panatinaikosovim rivalom, ekipom Olimpijakosa, gde je prešao… »
''Zato sam izabrao Olimpijakos'' Vildoza otkrio zbog čega je prešao iz Panatinaikosa u pirejske crveno-bele

''Zato sam izabrao Olimpijakos'' Vildoza otkrio zbog čega je prešao iz Panatinaikosa u pirejske crveno-bele

Večernje novosti 05.07.2024
Kostas Slukas je prošle sezone prešao iz Olimpijakosa i Panatinaikosa i izazvao ogroman ''bum'' u grčkoj košarci, a sada su crveno-beli iz Pireja vratili ''milo za drago'' zelenima, pošto je Luka Vildoza obukao pošao u kontra smeru od legende grčke… »
Vildoza se oglasio: Izdao Panatinaikos, odjavio Partizan, pa ovo rekao po prelasku u Olimpijakos! (foto)

Vildoza se oglasio: Izdao Panatinaikos, odjavio Partizan, pa ovo rekao po prelasku u Olimpijakos! (foto)

Hot sport 05.07.2024
Vildoza se i pored interesovanja Partizana odlučio da ostane u Grčkoj Argentinski košarkaš Luka Vildoza, donedavni član Panatinaikosa, prešao je u redove Olimpijakosa i time ostao u Atini. Vildoza je, nakon potpisa ugovora sa Olimpijakosom, izrazio… »
Vildoza: Olimpijakos sam odabrao jer hoću da osvojim sve

Vildoza: Olimpijakos sam odabrao jer hoću da osvojim sve

Sport klub 05.07.2024
Argentinac Luca Vildoza govorio je o ciljevima u dresu Olimpijakosa i razlogu prelaska iz redova Panatinaikosa, najljućeg rivala pirejskih crveno-belih. „Ne znam koliko je igrača igralo za obe ekipe, ali se osećam posebno zbog ovog iskustva. Oba… »
Vildosa: Došao sam u Olimpijakos da osvojim sve

Vildosa: Došao sam u Olimpijakos da osvojim sve

B92 05.07.2024
Argentinski košarkaš Luka Vildosa odlučio je da promeni klub, pa će tako u sledećoj sezoni nastupati za Olimpijakos. Ovo je malo čudan potez Vildose, koji je odlučio da iz Panatinaikosa pojaća ekipu ljutog rivala Olimpijakosa, čime je uzburkao… »

Vesti dana »