Povezane vesti

Bajden za ABC: Samo bi me Bog naterao da se povučem, ne treba mi kognitivni test

Bajden za ABC: Samo bi me Bog naterao da se povučem, ne treba mi kognitivni test

Glas Amerike 05.07.2024
vašington — Američki predsednik Džo Bajden izjavio je u petak da mu nije potreban kognitivni test da bi se ustanovilo opadanje mentalnih sposobnosti, i odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče iz trke i dozvoli energičnijem i mlađem… »
Bajden i dalje veruje da može da pobedi Trampa na predsedničkim izborima u novembru

Bajden i dalje veruje da može da pobedi Trampa na predsedničkim izborima u novembru

Politika 05.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da i dalje može da pobedi republikanskog kandidata i bivšeg predsednika Donalda Trampa na predsedničkim izborima u novembru. Dok se ukrcavao u predsednički avion na putu za skup u Viskonsinu, Bajdena su… »
Bajden: "Ostajem u trci. Ponovo ću pobediti"

Bajden: "Ostajem u trci. Ponovo ću pobediti"

B92 05.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da i dalje može da pobedi republikanskog kandidata i bivšeg predsednika Donalda Trampa na predsedničkim izborima u novembru. Bajden je danas na predizbornom skupu u ključnoj američkoj saveznoj državi… »
"Svi se pitaju šta će Džo da uradi": Bajden pred pristalicama u Viskonsinu govorio o tome da li ostaje u trci

"Svi se pitaju šta će Džo da uradi": Bajden pred pristalicama u Viskonsinu govorio o tome da li ostaje u trci

Euronews 05.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je danas na predizbornom skupu u ključnoj američkoj saveznoj državi Viskonsin da ostaje u predsedničkoj trci 2024. i izrazio uverenje da će pobediti bivšeg predsednika Donalda Trampa… »
Bajden i dalje veruje da može da pobedi Trampa na predsedničkim izborima u novembru

Bajden i dalje veruje da može da pobedi Trampa na predsedničkim izborima u novembru

Vesti online 05.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da i dalje može da pobedi republikanskog kandidata i bivšeg predsednika Donalda Trampa na predsedničkim izborima u novembru. Dok se ukrcavao u predsednički avion na putu za skup u Viskonsinu, Bajdena su… »

Vesti dana »