Povezane vesti

Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Politika 06.07.2024
MEDISON – Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo „Gospod Bog“ mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. „Mislim da ne postoji niko ko je… »
Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

BBC News 06.07.2024
Američki predsednik je to poručio u retkom intervjuu za ABC njuz, kako bi uverio zabrinute demokrate da je sposoban za novi mandat. Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da bi samo „Gospod Bog" mogao da ga ubedi da odustane od trke za reizbor za… »
Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem“, poručuje Bajden

Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem“, poručuje Bajden

Danas 06.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da bi samo „Gospod Bog“ mogao da ga ubedi da odustane od trke za reizbor za mesto prvog čoveka Amerike. On je to poručio u retkom intervjuu, kako bi uverio zabrinute demokrate da je sposoban za novi… »
Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem“, poručuje Bajden

Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem“, poručuje Bajden

Danas 06.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da bi samo „Gospod Bog“ mogao da ga ubedi da odustane od trke za reizbor za mesto prvog čoveka Amerike. On je to poručio u retkom intervjuu, kako bi uverio zabrinute demokrate da je sposoban za novi… »
Amerika izbori: "Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

Amerika izbori: "Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

NIN 06.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga ubedi da odustane od trke za reizbor za mesto prvog čoveka Amerike. On je to poručio u retkom intervjuu, kako bi uverio zabrinute demokrate da je sposoban za novi mandat… »
Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

Amerika izbori: „Samo Gospod Bog može da me ubedi da odustanem", poručuje Bajden

Radio 021 06.07.2024
Američki predsednik je to poručio u retkom intervjuu za ABC njuz, kako bi uverio zabrinute demokrate da je sposoban za novi mandat. Getty Images Stefanopulos i Bajden Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da bi samo „Gospod Bog" mogao da ga… »
Bajden: Od predsedničke trke ću odustati samo ako mi se Gospod Bog obrati i kaže mi da to učinim

Bajden: Od predsedničke trke ću odustati samo ako mi se Gospod Bog obrati i kaže mi da to učinim

Nova 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. „Mislim da ne postoji niko ko je kvalifikovaniji od mene… »
Bajden za ABC: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Bajden za ABC: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Novi magazin 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga "samo Bog naterao da se povuče" iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu da… »
Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Insajder 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga "samo Bog naterao da se povuče" iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu da… »
Bajden: Samo Bog može da me natera da se povučem iz predsedničke trke

Bajden: Samo Bog može da me natera da se povučem iz predsedničke trke

NIN 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga "samo Bog naterao da se povuče" iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu da… »
Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

N1 Info 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga "samo Bog naterao da se povuče" iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu da… »
Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Danas 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga „samo Bog naterao da se povuče“ iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu… »
Bajden samouveren nakon katastrofalne debate: "Samo Gospod Bog bi mogao da me izbaci iz predsedničke trke, ja upravljam…

Bajden samouveren nakon katastrofalne debate: "Samo Gospod Bog bi mogao da me izbaci iz predsedničke trke, ja upravljam…

Blic 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. - Mislim da ne postoji niko ko je kvalifikovaniji od mene, a… »
"Može da me izbaci samo Gospod Bog..."

"Može da me izbaci samo Gospod Bog..."

B92 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. Bajden je svoj nastup na debati održanoj 27. juna sa… »
Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Euronews 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. "Mislim da ne postoji niko ko je kvalifikovaniji od mene, a… »
Bajden: Bog bi me samo naterao da se povučem, imao sam loš dan na debati zbog prehlade

Bajden: Bog bi me samo naterao da se povučem, imao sam loš dan na debati zbog prehlade

Radio 021 06.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da bi ga "samo Bog naterao da se povuče" iz predsedničke trke i da mu ne treba kognitivni test. Bajden je odbacio je pozive pojedinih demokrata da se povuče i dozvoli energičnijem i mlađem kandidatu da… »
Bajden: Ja upravljam svetom, iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Bajden: Ja upravljam svetom, iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

RTV 06.07.2024
MEDISON, Viskonsin - Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. "Mislim da ne postoji niko ko je… »
Bajden poručio da bi samo Gospod Bog mogao da ga izbaci iz predsedničke trke

Bajden poručio da bi samo Gospod Bog mogao da ga izbaci iz predsedničke trke

RTS 06.07.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden poručio je da bi odustao od kandidature za reizbor ako "Gospod Bog dođe" i kaže mu da to uradi. Mislim da niko nije kvalifikovaniji od mene da pobedi Donalda Trampa, ocenio je Bajden u intervjuu američkoj televiziji… »
Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Bajden: Samo bi me Bog naterao da se povučem

Vreme 06.07.2024
Predsednik SAD Džo Bajden u intervjuu stanici „ABC" odbacio ankete koje pokazuju da zaostaje za Trampom i rekao da bolje stoji u drugim anketama. Američki predsednik Džo Bajden izjavio je u petak da mu nije potreban kognitivni test da bi se… »
Američki predsednik odlučan, uprkos okolnostima Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Američki predsednik odlučan, uprkos okolnostima Bajden: Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog

Dnevnik 06.07.2024
MEDISON: Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao da ga izbaci iz predsedničke trke. "Mislim da ne postoji niko ko je kvalifikovaniji od… »
Bajden ne odustaje od kandidature: "Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog"

Bajden ne odustaje od kandidature: "Iz predsedničke trke može da me izbaci samo Gospod Bog"

Telegraf 06.07.2024
Bajden je rekao da je bio svestan svog lošeg nastupa u debati i do je nazvao "lošom epizodom" Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da niko nije kvalifikovaniji od njega da se kandiduje na predstojećim izborima i da bi samo "Gospod Bog" mogao… »
Bajden priznao loš učinak u debati sa Trampom: "Šta će Džo? Evo mog odgovora!" Američki predsednik otkrio šta planira…

Bajden priznao loš učinak u debati sa Trampom: "Šta će Džo? Evo mog odgovora!" Američki predsednik otkrio šta planira…

Kurir 06.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden rekao je da će nastaviti kampanju za predsednika i pobediti Donalda Trampa, u svom najnovijem javnom nastupu. Posle katastrofalnog izdanja u poslednjoj debati sa Trampom, i dalje se postavljaju pitanja da li će američki… »

Vesti dana »