Povezane vesti

Ovo je dečko sa kojim je Jelena prevarila Ivana Marinkovića! Zgodni bokser je u rijalitiju imao drugu devojku, a onda…

Ovo je dečko sa kojim je Jelena prevarila Ivana Marinkovića! Zgodni bokser je u rijalitiju imao drugu devojku, a onda…

Kurir 06.07.2024
Cimeri su odlučili da raskrinkaju Jelenu Marinković, suprugu Ivana Marinkovića, i Uroša Rajačića, sa kojim je, kako tvrde, prevarila muža. Jelena je navodno bila intimna sa Urošem, ali publika nije imala prilike da to vidi, te preostaje samo da se… »
Ko je zadrugar sa kojim je Jelena prevarila Ivana Marinkovića: U programu uživo razotkriveno da su imali intimne odnose na…

Ko je zadrugar sa kojim je Jelena prevarila Ivana Marinkovića: U programu uživo razotkriveno da su imali intimne odnose na…

Blic 06.07.2024
Glavna tema u "Eliti" je prevara, koju je prema rečima takmičara počinila Jelena Marinković. Naime, kako su ispričali takmičari " Elite", Jelena je navodno svog supruga Ivana Marinkovića prevarila u rijalitiju sa Urošem Rajčićem. Uroš Rajčić… »
Jelena prevarila Ivana Marinkovića, a cimeri nagazili ljubavnika! Neće ni da porekne: Snimaju kamere, ne pravi budalu od…

Jelena prevarila Ivana Marinkovića, a cimeri nagazili ljubavnika! Neće ni da porekne: Snimaju kamere, ne pravi budalu od…

Kurir 06.07.2024
Učesnici " Elite" tvrde da je Jelena Marinković prevarila svog supruga Ivana Marinkovića sa Urošem Rajačićem, pa su sada odlučili da razgovaraju sa njim o tome. Međutim, umesto da porekne i demantuje navode, Uroš je sve vreme zahtevao da se ta… »
Zbog njega se razvode ivan i Jelena Marinković U emisiji uživo otkriveno da su imali intimne odnose

Zbog njega se razvode ivan i Jelena Marinković U emisiji uživo otkriveno da su imali intimne odnose

Alo 06.07.2024
Uroš Rajčić je bokser iz Pančeva koji je u "Eliti" bio u turbulentnoj vezi sa Jovanom Cvijanović. Zadrugari tvrde da je Jelena Marinković prevarila supruga Ivana, a zatim su otkrili i sa kim. Kako su ispričali takmičari "Elite", Jelena je navodno… »
Raskrinkao preljubu u rijalitiju: Janjuš tvrdi da su Uroš i Jelena bili intimni Ivanu Marinkoviću iza leđa: "Ućuti više"

Raskrinkao preljubu u rijalitiju: Janjuš tvrdi da su Uroš i Jelena bili intimni Ivanu Marinkoviću iza leđa: "Ućuti više"

Blic 06.07.2024
Takmiačari "Elite", tvrde da je Jelena Marinković prevarila svog supruga Ivana Marinkovića sa učesnikom rijalitija Urošem Rajčićem i da se sve odigralo na imanju u Šimanovcima tokom ove sezone. Marko Janjušević Janjuš odao je Uroša Rajačića… »
ELITA 7: SKANDAL pred sam kraj! Ivana Marinkovića prevarila žena: Otkriveno sa kojim takmičarem je bila intimna? (VIDEO)

ELITA 7: SKANDAL pred sam kraj! Ivana Marinkovića prevarila žena: Otkriveno sa kojim takmičarem je bila intimna? (VIDEO)

Svet plus 06.07.2024
U rijalitiju ELITA 7, sinoć je došlo do šokantnog saznanja, kada je otkriveno da je Ivana Marinkovića supruga prevrila i to sa ukućaninom koji je svim ženama zapao za oko. Darko Tanasijević, napravio je sinoć pravu pometnju tokom "Pitanja… »
Procurili šok detalji Jelenine prevare: Sve se desilo u zatvoru dok je Ivan bio u odabranima

Procurili šok detalji Jelenine prevare: Sve se desilo u zatvoru dok je Ivan bio u odabranima

Kurir 06.07.2024
Takmičarka "Elite" Jovana Cvijanović iznela je šok detalje o aferi Jelene Marinković i Uroša Rajačića. Ona tvrdi da je Jelena prevarila Ivana Marinkovića u "Eliti". - Ja vidim da ovde reaguju mnogi što sam ja plakala. On mene prozivao da sam… »
Šok detalji Jelenine prevare isplivali na površinu: "Sve se desilo u zatvoru dok je Ivan bio u odabranima"

Šok detalji Jelenine prevare isplivali na površinu: "Sve se desilo u zatvoru dok je Ivan bio u odabranima"

Blic 06.07.2024
Takmičarka "Elite" Jovana Cvijanović iznela je šok detalje o aferi Jelene Marinković i Uroša Rajačića. Ona tvrdi da je Jelena prevarila Ivana Marinkovića u " Eliti". - Ja vidim da ovde reaguju mnogi što sam ja plakala. On mene prozivao da sam… »
Jelena prevarila Ivana Marinkovića: Skandal uživo, sve se saznalo - on najavio razvod: "Sa ovim takmičerom je imala intimne…

Jelena prevarila Ivana Marinkovića: Skandal uživo, sve se saznalo - on najavio razvod: "Sa ovim takmičerom je imala intimne…

Blic 06.07.2024
U "Eliti" su, od strane takmičara, iznete tvrdnje da je Jelena Marinković prevarila svog supruga Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem. Naime, voditelj Darko Tanasijević je upitao Marka Đedovića kako bi otkrio sve što zna o aferi Jelene… »
Jelena prevarila Ivana Marinkovića?! Skandal uživo, sve se saznalo, on najavio razvod! Evo s kim je imala intimne odnose

Jelena prevarila Ivana Marinkovića?! Skandal uživo, sve se saznalo, on najavio razvod! Evo s kim je imala intimne odnose

Kurir 06.07.2024
U "Eliti" su takmičari iznete tvrdnje da je Jelena Marinković prevarila svog supruga Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem. Naime, voditelj Darko Tanasijević je upitao Marka Đedovića kako bi otkrio sve što zna o aferi Jelene Marinković i Uroša… »

Vesti dana »