Povezane vesti

Trpela ružne komentare, a njenu muku niko nije znao: Sanji Đorđević bolest deformisala lice (foto)

Trpela ružne komentare, a njenu muku niko nije znao: Sanji Đorđević bolest deformisala lice (foto)

Svet & Skandal 06.07.2024
Zdravlje Sanje Đorđević bilo je ugroženo Poznata pevačica Sanja Đorđević nedavno je gostovala u jednoj emisiji gde je privukla veliku pažnju javnosti. Publika je ostala šokirana izgledom pevačice te su se nizali komentari da je radila botoks i… »
"Ljudi misle da sam pukla": Sanju Đorđević prozivali da se izdeformisala od botoksa, a evo šta im ona poručuje: "Ne…

"Ljudi misle da sam pukla": Sanju Đorđević prozivali da se izdeformisala od botoksa, a evo šta im ona poručuje: "Ne…

Blic 06.07.2024
Poznata pevačica Sanja Đorđević nedavno je gostovala u jednoj emisiji gde je privukla veliku pažnju javnosti. Publika je ostala šokirana izgledom pevačice te su se nizali komentari da je radila botoks i potpuno promenila fizički izgled. Sanja je… »
"Ljudi misle da sam pukla" Sanju Đorđević prozivali da je izdeformisala od botoksa, ona svima zapušila usta! Evo kako…

"Ljudi misle da sam pukla" Sanju Đorđević prozivali da je izdeformisala od botoksa, ona svima zapušila usta! Evo kako…

Kurir 06.07.2024
Pevačica Sanja Đorđević nedavno je gostovala u jednoj emisiji gde je privukla veliku pažnju javnosti. Publika je ostala šokirana izgledom pevačice te su se nizali komentari da je radila botoks i potpuno promenila fizički izgled. Sanja je tada… »

Vesti dana »