Povezane vesti
Asasini u službi politike
Vesti online 06.07.2024
Napad samostrelom na pripadnika Žandarmerije Miloša Jevremovića ispred ambasade Izraela u Beogradu, tokom kojeg je policajac ranjen u vrat, izazvao je buru u srpskoj javnosti. Tiranoubistvo Likvidacija poglavara Francuska revolucija Fašisti i separatisti… »
"Svaki terorista ima ime i prezime, baza vehabizma u BiH": Šta je bio cilj napada na žandarma u Beogradu?
Telegraf 06.07.2024
Napadač na žandarma preminuo je od zadobijenih rana, a policija je saopštila da je bio vehabija. Ukinut je crveni nivo pretnje od terorizma koji je uveden nakon napada na žandarma ispred ambasade Izraela u Beogradu u subotu. Do napada na pripadnika… »
Svaki terorista ima ime i prezime, šta je bio cilj napada na žandarma ispred ambasade Izraela
RTS 06.07.2024
Ukinut je crveni nivo pretnje od terorizma koji je uveden nakon napada na žandarma ispred ambasade Izraela u Beogradu u subotu. Do napada na pripadnika žandarmerije ispred ambasade Izraela, vehabije u Srbiji bile su gotovo zaboravljena tema. Na dnevni… »
Vesti dana »
U CELOJ SRBIJI NA SNAZI CRVENI METEO-ALARM: Temperature do 40 stepeni, od utorka osveženje
Glas Zaječara pre 2 minutajoš 29 povezanih
U Srbiji u toku gašenje četiri veća požara, najteže u Deliblatskoj peščari; Ugašen požar na Fruškoj gori
RTV pre 12 minutajoš 13 povezanih
Mali: Prijava za pomoć od 6.000 dinara preko portala Uprave za trezor od 7. septembra
Insajder pre 2 minutajoš 9 povezanih
Hitna pomoć imala 84 intervencije noću u Beogradu, među povređenima i dete od 2 godine
Telegraf pre 2 satajoš 8 povezanih
Predsednik Vučić u Sremskom okrugu: Završni radovi na auto-putu Kuzmin-Sremska Rača
RTS pre 2 minutajoš 7 povezanih



