Povezane vesti

„Izgubila sam nerođeno dete, a onda saznala da više nikad neću biti majka“

„Izgubila sam nerođeno dete, a onda saznala da više nikad neću biti majka“

Nova 06.07.2024
Voditeljka Lea Kiš nedavno je bila gošća emisije "Ispovest" koja se emituje na portalu Nova.rs i tom prilikom govorila o potresnom momentu kada je izgubila bebu tokom bombardovanja. Lea Kiš Jokić važi za jednu od najpoznatijih voditeljki u Srbiji… »
"Pukla mi je aorta, imala sam 15 minuta da preživim": Naša voditeljka za dlaku izbegla smrt: "Izgubila sam bebu i saznala da…

"Pukla mi je aorta, imala sam 15 minuta da preživim": Naša voditeljka za dlaku izbegla smrt: "Izgubila sam bebu i saznala da…

Blic 06.07.2024
Voditeljka Lea Kiš jedno je od najpoznatijih voditeljki naših prostora, a karijeru je započela sa samo 15 godina kada se zaposlila kao voditelj na jednom radiju u Pančevu. Lea Kiš je brzo napredovala, te je brzo počela a radi na RTS-u koji je bio… »
„Izgubila sam nerođeno dete, a onda saznala da više nikad neću biti majka“ Voditeljka priživela dramu za vreme…

„Izgubila sam nerođeno dete, a onda saznala da više nikad neću biti majka“ Voditeljka priživela dramu za vreme…

Kurir 06.07.2024
Voditeljka Lea Kiš Jokić važi za jednu od najpoznatijih voditeljki u Srbiji, svoju karijeru je započela sa samo 15 godina kada se zaposlila kao voditelji na jednom radiju u Pančevu, a već sa 18 godina je počela da radi na TV Beograd. Brzo je… »

Vesti dana »