Povezane vesti

"Želje mog muškarca su važne": Melina je posle razvoda od Harisa sreću pronašla kraj drugog, a ima jasan stav o vezama i…

"Želje mog muškarca su važne": Melina je posle razvoda od Harisa sreću pronašla kraj drugog, a ima jasan stav o vezama i…

Blic 07.07.2024
Modna kreatorka Melina Džinović nedavno se ekspresno razvela od čuvenog folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. O Melininom novom partneru odavno se priča, dok se ona još uvek ne oglašava na… »
„Dobijam zamerke zbog toga“: Voditeljka RTS je u braku sa 18 godina starijim čovekom, a sada je progovorila o roditeljstvu…

„Dobijam zamerke zbog toga“: Voditeljka RTS je u braku sa 18 godina starijim čovekom, a sada je progovorila o roditeljstvu…

Nova 07.07.2024
Voditeljka "Slagalice" Jelena Simić sa partnerom Draganom Simićem ima dvoje dece i ističe da im 18 godina razlike ne predstavlja problem u odnosu, te da su im deca centar sveta. „Najvažnija je ljubav, ako toga nema, nemate ništa. Smešni su mi… »
"Imam i pomoć u kući" Muž voditeljke Slagalice 18 godina stariji od nje, sad priznala da nije sve idealno, evo šta joj ne…

"Imam i pomoć u kući" Muž voditeljke Slagalice 18 godina stariji od nje, sad priznala da nije sve idealno, evo šta joj ne…

Kurir 07.07.2024
Voditeljka Slagalice i emisije “Jedan dobar dan” na RTS-u uspešno obavlja svoj posao godinama, a više od dve decenije uživa u ljubavi sa mužem Draganom Simićem. Naime, Jelena Simić sa 18 godina starijim suprugom ima dvoje naslednika - ćerku Unu… »
"Ćerkini komentari mi ne prijaju": Voditeljka RTS-a priznala sve o odnosu sa trinaestogodišnjom naslednicom i porodičnom…

"Ćerkini komentari mi ne prijaju": Voditeljka RTS-a priznala sve o odnosu sa trinaestogodišnjom naslednicom i porodičnom…

Blic 07.07.2024
Voditeljka Slagalice i emisije “Jedan dobar dan” na RTS-u uspešno obavlja svoj posao godinama unazad, a više od dve decenije uživa u ljubavi sa mužem Draganom Simićem. Naime, Jelena Simić sa 18 godina starijim suprugom ima dvoje naslednika -… »

Vesti dana »