Povezane vesti

Avramović: Šta će biti sa klubom, to me ne zanima…

Avramović: Šta će biti sa klubom, to me ne zanima…

Sportski žurnal 07.07.2024
”Trista posto sam fokusiran na reprezentaciju”. Aleksa Avramović je trenutno sa reprezentacijom Srbije i priprema se za Olimpijske igre. Mediji danima spekulišu o njegovoj budućnosti. Spominju se tri opcije – ostanak u Partizanu, prelazak u… »
"Šta će biti sa klubom me ne zanima": Aleksa Avramović o produžetku saradnje sa Partizanom

"Šta će biti sa klubom me ne zanima": Aleksa Avramović o produžetku saradnje sa Partizanom

Večernje novosti 07.07.2024
Aleksa Avramović je na pripremama sa košarkaškom reprezntacijom Srbije gde odbrojava do početka Olimpijskih igara u Parizu, a u jednom intervjuu bio jedan od, ako ne i najbolji igrač košarkaške reprezentacije Srbije u Manili, a sada ima priliku da… »
Neustrašivi ''orao'' Aleksa: ''Šta će biti sa klubom, to me ne zanima!''

Neustrašivi ''orao'' Aleksa: ''Šta će biti sa klubom, to me ne zanima!''

Sportske.net 07.07.2024
Pripreme reprezentacije Srbije za nastup na Olimpijskim igrama su u punom jeku, a u prethodna dva dana naši ''orlovi'' su odigrali dve utakmice sa Holandijom iza zatvorenih vrata u Bogradskoj areni i oba puta trijumfovali. Sinoć je bilo baš ubedljivo… »
Avramović otvoreno o statusu u Partizanu: „Šta će biti sa klubom? Ne zanima me!“

Avramović otvoreno o statusu u Partizanu: „Šta će biti sa klubom? Ne zanima me!“

Hot sport 07.07.2024
Fokusiran je samo na reprezentaciju Aleksa Avramović, srpski reprezentativac i igrač Partizana, bio je u centru pažnje zbog mogućeg prelaska u redove Makabija iz Tel Aviva. Spekulacije su dostigle vrhunac kada je Avramović, prema informacijama iz… »
Avramović o Partizanu: Ne zanima me

Avramović o Partizanu: Ne zanima me

B92 07.07.2024
Aleksa Avramović, srpski košarkaš, govorio je o reprezentaciji i svom statusu u Partizanu. Srpski reprezentativac Aleksa Avramović je u intervjuu za Meridian sport govorio o svom statusu u Partizanu i potencijalnom transferu u Makabi iz Tel Aviva. "Ne… »

Vesti dana »