Povezane vesti

„Čekajte, i doći će vam“

„Čekajte, i doći će vam“

Politika 07.07.2024
Lider DNP-a i poslanik Milan Knežević, obratio se preko autorkog teksta, kako kaže „svom alteregu“ Željku Ivanoviću povodom nedavnih prozivki. Njegov autorski tekst prenosimo u celosti: Željko Ivanović prilično podseća na mene kad sam imao 11… »
Knežević poručio Ivanoviću: Aleksandar Vučić je dežurni krivac u CG, kriv je i što je more hladno?!

Knežević poručio Ivanoviću: Aleksandar Vučić je dežurni krivac u CG, kriv je i što je more hladno?!

B92 07.07.2024
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević oštro je odgovorio Željku Ivanoviću saopštenjem u kojem navodi da je uvek najlakše za sve što ne valja u Crnoj Gori okriviti Aleksandra Vučića. Njegovo saopštenje prenosimo u celosti… »
Knežević: Ivanović, izlepljen etiketama „Dijamanta“ i „Vitala“, ogrnut naslovnicama „Vijesti“, strpljivo u hramu…

Knežević: Ivanović, izlepljen etiketama „Dijamanta“ i „Vitala“, ogrnut naslovnicama „Vijesti“, strpljivo u hramu…

Večernje novosti 07.07.2024
LIDER DNP-a i poslanik Milan Knežević, obratio se preko autorkog teksta, kako kaže "svom alteregu" Željku Ivanoviću povodom nedavnih prozivki. DNP Njegov autorski tekst prenosimo u celosti: "Željko Ivanović prilično podseća na mene kad sam imao… »

Vesti dana »