Povezane vesti

"Pokraden sam, Šteta je 250.000 €, čuvao sam za spot sa Vojažem!" Baki Prasetu lopovi upali u kuću, reagovala i policija

"Pokraden sam, Šteta je 250.000 €, čuvao sam za spot sa Vojažem!" Baki Prasetu lopovi upali u kuću, reagovala i policija

Kurir 07.07.2024
Baka Prase u poslednje vreme svoje pratioce često ume da iznenadi sa neočekivanim vestima, što je i sada bio slučaj kada je obavestio javnost da je pokraden. Naime influenser trenutno boravi u Hrvatskoj, odakle se oglasio i šokirao fanove. Njemu je… »
Baka Prase: "Pokraden sam u Hrvatskoj! Ukrali su mi rolekse, keš, odeću u vrednosti od 250.000 evra"

Baka Prase: "Pokraden sam u Hrvatskoj! Ukrali su mi rolekse, keš, odeću u vrednosti od 250.000 evra"

Telegraf 07.07.2024
Preporučujemo. Jutjuber Bogdan Ilić, poznat kao Baka Prase, saopštio je putem društvene mreže Instagram da je pokraden u Hrvatskoj. Podsetimo, on je zarad snimanja spota boravio u Novalji, a sa njim su bili i drugi jutjuberi, kao i mladi reper… »
Baki prasetu upali u kuću, policija odmah reagovala: Jutjuber otkrio detalje: "Pokraden sam, šteta je 250.000 evra, čuvao…

Baki prasetu upali u kuću, policija odmah reagovala: Jutjuber otkrio detalje: "Pokraden sam, šteta je 250.000 evra, čuvao…

Blic 07.07.2024
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, trenutno boravi u Hrvatskoj odakle se oglasio sa lošim vestima. Naime, kako Baka Prase tvrdi, tokom noći je provalnik ušao u kuću u kojoj boravi i odneo stvari u vrednosti od oko 250.000 evra. -Pokraden… »

Vesti dana »