Povezane vesti

Nakon smrti majke, Cakanu zadesila još jedna tragedija

Nakon smrti majke, Cakanu zadesila još jedna tragedija

Svet plus 07.07.2024
Dragica Radosavljević Cakana, pre izvesnog vremena ostala je bez majke, a sada je popularna pevačica otkrila da se u njenoj porodici dogodila još jedna tragedija. U emisiji "Premijera Vikend Specijal", Cakana je ispričala kroz kakav težak period je… »
Nova tragedija u domu naše poznate pevačice! Cakana nakon smrti majke progovorila o bolnim temama: U međuvremenu je umro...

Nova tragedija u domu naše poznate pevačice! Cakana nakon smrti majke progovorila o bolnim temama: U međuvremenu je umro...

Kurir 07.07.2024
Dragica Radosavljević Cakana, nedavno ostala bez najveće podrške i oslonca - njene majke, međutim tu nije bio kraj tužnim događajima koji su zadesili njenu porodicu. - Mama mi je preminula pore 45 dana, sada sam došla iz Leposavića davali smo mami… »
(Video) "moje tajne su javne, nemam čega da se plašim": Paparaco Dragane Mirković sa majkom na aerodromu:"Jako smo vezani…

(Video) "moje tajne su javne, nemam čega da se plašim": Paparaco Dragane Mirković sa majkom na aerodromu:"Jako smo vezani…

Blic 07.07.2024
Dragana Mirković nedavno je saopštila da se nakon više od dve decenije razvodi od supruga Tonija Bijelića sa kojim ima dvoje dece, a od tada pevačica se u potpunosti posvetila poslu. Dragana Mirković svakodnevno nastupa, a sada smo pevačicu… »
Dve tragedije u domu naše pevačice: Nakon smrti majke izgubila još jednog člana porodice: "Oni su sada naši anđeli…

Dve tragedije u domu naše pevačice: Nakon smrti majke izgubila još jednog člana porodice: "Oni su sada naši anđeli…

Blic 07.07.2024
Pevačica Dragana Radosavljević Cakana nedavno je prošla kroz jako težak period kada joj je preminula majka, a sada je otkrila da je njenom suprugu nedugo zatim preminuo otac. - Mama mi je preimnula pre 45 dana, sada sam došla iz Leposavića davali… »
Tragedija u porodici Dragice Radosavljević Cakane: Izgubila majku, pa je sačekao još jedan veliki gubitak

Tragedija u porodici Dragice Radosavljević Cakane: Izgubila majku, pa je sačekao još jedan veliki gubitak

Telegraf 07.07.2024
Preporučujemo. Pevačica Dragica Radosavljević Cakana prošla je kroz veoma bolan i težak period. Sada je smogla snagu da o tome javno govori, pred kamerama emisije "Premijera - Vikend specijal". - Mama mi je preimnula pre 45 dana, sada sam došla iz… »

Vesti dana »