Povezane vesti

Baka Prase pokraden u Hrvatskoj FOTO

Baka Prase pokraden u Hrvatskoj FOTO

B92 07.07.2024
Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, na svom Instagram profilu obavestio je pratioce da je pokraden u Hrvatskoj. Kako navodi, on ovih dana boravi na Pagu zbog snimanja spota. "Pokraden sam. Sinoć nam je neko upao u kuću, pokupio sve stvari iz nje… »
„Opljačkan sam, šteta je 250.000 evra“: Baka Prase tvrdi da su mu ukradeni roleksi, novac i odeća, nudi nagradu za…

„Opljačkan sam, šteta je 250.000 evra“: Baka Prase tvrdi da su mu ukradeni roleksi, novac i odeća, nudi nagradu za…

Nova 07.07.2024
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, saopštio je da je pokraden u Hrvatskoj. Naime, on je zbog snimanja spota boravio u Novalji sa ekipom, a sada je saopštio da su ih tamo opljačkali. „Pokraden sam. Sinoć nam je neko upao u kuću… »
Baka Prase: "Nagrada 25.000€ za informacije, pljačka se dogodila blizu Novalje! Preživeli roli je na ruci"

Baka Prase: "Nagrada 25.000€ za informacije, pljačka se dogodila blizu Novalje! Preživeli roli je na ruci"

Telegraf 07.07.2024
Preporučujemo. Jutjuber Baka Prase saopštio je pratiocima na Instagramu da je pokraden u Hrvatskoj. Zarad snimanja spota za pesmu sa Vojažem, Baka je boravio u Novalji, a sa njim su, sudeći po objavama, bili i drugi jutjuberi. - Pokraden sam. Sinoć… »

Vesti dana »