Povezane vesti
Poznato stanje osmomesečne bebe: Majka pala sa detetom sa mosta u kanjonu Kamačnik, HGSS hitno reagovao (foto)
Blic 07.07.2024
Majka i osmomesečna beba, koja je u subotu pala sa mosta šetajući kanjonom Kamačnika, dobro su i puštene na kućnu negu nakon ukazane pomoći u bolnici u Rijeci, gde su im konstatovane lakše povrede. - Pacijenti su primljeni na lečenje u OHBC i nakon… »
Povređena osmomesečna beba: Hitna intervencija u Hrvatskoj: Žena i dete pali sa mosta u kanjonu Kamačnik (foto)
Blic 06.07.2024
Jedna neimenovana žena i njeno osmomesečno dete pali su danas sa mosta u kanjonu Kamačnik, u hrvatskoj planinskoj regiji Gorski kotar. - Danas oko 17.20 časova dobili smo poziv u pomoć za dve povređene osobe u kanjonu Kamačnik. U dodatnim informacijama… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 49 minutajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Menadžer grada Beograda: Novi most biće tri puta veći od Starog savskog mosta
Danas pre 3 satajoš 1 povezana


