Povezane vesti

Bivša zadrugarka završila u Urgentnom! Oglasila se i otkrila šta se desilo

Bivša zadrugarka završila u Urgentnom! Oglasila se i otkrila šta se desilo

Alo 07.07.2024
Ljuba se oglasila i otkrila detalje. Ljuba Pantović viđena je danas, 7. jula, u Urgentnom centru. Bivša rijaliti učesnica i bodibilderka je u zdravstvenu ustanovu došla oko osamnaest časova. - Prošla sam pored Ljube, a ona je sedela maltene na… »
Ljuba Pantović završila u Urgentnom centru! Odmah smo je pozvali, otkrila nam je u kakvom je stanju

Ljuba Pantović završila u Urgentnom centru! Odmah smo je pozvali, otkrila nam je u kakvom je stanju

Kurir 07.07.2024
Ljuba Pantović viđena je danas u Urgentnom centru. Poznata bodibilderka je u zdravstvenu ustanovu došla oko osamnaest časova. - Prošla sam pored Ljube, a ona je sedela maltene na ulazu. Iznenadila sam se kako dobro izgleda, bolje nego na… »
Ljuba Pantović završila u Urgentnom centru! Otkrila prave razloge za posetu ustanove

Ljuba Pantović završila u Urgentnom centru! Otkrila prave razloge za posetu ustanove

Telegraf 07.07.2024
Preporučujemo. Ljuba Pantović viđena je danas, 7. jula, u Urgentnom centru. Bivša rijaliti učesnica i bodibilderka je u zdravstvenu ustanovu došla oko osamnaest časova. - Prošla sam pored Ljube, a ona je sedela maltene na ulazu. Iznenadila sam se… »

Vesti dana »