Povezane vesti

Bajden: Cilj mi je da ponovo ujedinim Ameriku

Bajden: Cilj mi je da ponovo ujedinim Ameriku

Politika 07.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden danas je izjavio da je njegov cilj da “ponovo ujedini Ameriku”, kao i da je veliki optimista kada je budućnost u pitanju ako se Amerikanci budu držali zajedno. On je to izjavio u govoru u jednoj crkvi u… »
Bajden ne planira da se povuče iz izborne trke, cilj mu je da ponovo ujedini Ameriku

Bajden ne planira da se povuče iz izborne trke, cilj mu je da ponovo ujedini Ameriku

Insajder 07.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden danas je izjavio da je njegov cilj da “ponovo ujedini Ameriku”, kao i da je veliki optimista kada je budućnost u pitanju ako se Amerikanci budu držali zajedno. On je to izjavio u govoru u jednoj crkvi u… »
Bajden se našalio na račun svojih godina: Možda izgledam kao da mi je 40, ali ja sam već dugo tu

Bajden se našalio na račun svojih godina: Možda izgledam kao da mi je 40, ali ja sam već dugo tu

Euronews 07.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden danas je izjavio da je njegov cilj da "ponovo ujedini Ameriku", kao i da je veliki optimista kada je budućnost u pitanju ako se Amerikanci budu držali zajedno. On je to izjavio u govoru u jednoj crkvi u severozapadnoj… »

Vesti dana »