Povezane vesti

„Moja deca su imala osam i devet godina, tvoj sin 26“: Đilas odgovorio Vučiću

„Moja deca su imala osam i devet godina, tvoj sin 26“: Đilas odgovorio Vučiću

Nova 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući na TV Pink uporedio "napade" na njegovog sina Danila, u smislu iskonstruisane izjave novinara Srđana Škora i izveštavanja o njegovom učešću u incidentima na EP u Nemačkoj, sa skandiranjem… »
Đilas o Vučićevom gostovanju: Moja deca su imala osam i devet godina, tvoj sin 26

Đilas o Vučićevom gostovanju: Moja deca su imala osam i devet godina, tvoj sin 26

N1 Info 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući na TV Pink, komentarisao “napade” na svog sina Danila, u smislu iskonstruisane izjave novinara Srđana Škora. Nešto kasnije, na toj televiziji pušten je snimak Dragana Đilasa nakon skandiranja… »
Izvinjenja nema, naprotiv: Tuširanje Vučićevog sina uranijumom opozicija naziva "izjavama"?! VIDEO

Izvinjenja nema, naprotiv: Tuširanje Vučićevog sina uranijumom opozicija naziva "izjavama"?! VIDEO

B92 08.07.2024
Nakon što je juče opozicionar Srđan Škoro izneo osmišljen plan o tome kako se treba ophoditi prema sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, sada i opozicioni mediji nastavljaju da brane takav način izražavanja političkih stavova. Predsednik Srbije… »
Vučić danas u 18.30 u nacionalnom dnevniku: Predsednik govori o važnim temama

Vučić danas u 18.30 u nacionalnom dnevniku: Predsednik govori o važnim temama

Dnevnik 08.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić biće danas, u ponedeljak, gost Nacionalnog dnevnika TV Pink, koji počinje u 18.30 časova, gde će govoriti o monstruoznim pretnjama upućenim svom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim temama… »
„Nije više dete, ali će uvek biti moj sin“: Aleksandar Vučić reagovao na izjavu Srđana Škora o „tuširanju…

„Nije više dete, ali će uvek biti moj sin“: Aleksandar Vučić reagovao na izjavu Srđana Škora o „tuširanju…

Danas 07.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu fotografiju sa sinom Danilom Vučićem reagujući na nedavnu izjavu novinara Srđana Škora koji je tokom gostovanja na KTV televiziji izjavio da bi ga trebalo zajedno sa ocem, čija… »

Vesti dana »