Povezane vesti

Otrovne strele iz regiona! Srbija i Vučić na meti zapaljivih poruka iz Sarajeva, Podgorice, Prištine, Zagreba...

Otrovne strele iz regiona! Srbija i Vučić na meti zapaljivih poruka iz Sarajeva, Podgorice, Prištine, Zagreba...

Kurir 08.07.2024
Srbija i njen predsednik Aleksandar Vučić poslednjih dana našli su se ponovo na meti zapaljivih poruka iz Sarajeva, Podgorice, Prištine, Zagreba... Novi talas uvreda u pravcu Beograda krenuo je iz Crne Gore, i to konstruisanjem bizarne tvrdnje da je… »
Predsednik skupštine RS o ratnohuškačkim izjavama u BiH za kurir: Ako žele da zapale našu kuću nećemo im to dopustiti…

Predsednik skupštine RS o ratnohuškačkim izjavama u BiH za kurir: Ako žele da zapale našu kuću nećemo im to dopustiti…

Kurir 08.07.2024
Ministar odbrane BiH Zukan Helez izjavio je da se od BiH pravi nova država kojoj je Dejtonski sporazum samo smetnja. Helez je lažno optužio i predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je pucao na Sarajevo i dodao da se to nikada više neće ponoviti… »
Vučić: Pitam Amerikance koje se bave Balkanom - što ćutite?

Vučić: Pitam Amerikance koje se bave Balkanom - što ćutite?

Sputnik 08.07.2024
Pitam Amerikance koji se bave Balkanom, O'Brajena i sve, što ćutite, što se ne bavite ovim, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući izjavu ministra odbrane u Savetu ministara BiH Zukana Heleza. „Dobili smo težak zadatak, u… »
Vučić: Zašto Amerikanci ćute na opasnu Helezovu izjavu da je Dejtonski sporazum greška?

Vučić: Zašto Amerikanci ćute na opasnu Helezovu izjavu da je Dejtonski sporazum greška?

Novi magazin 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je "mnogo opasna" izjava ministra odbrane Bosne i Hercegovine Zukana Heleza da je Dejtonski sporazum greška i upitao zvaničnike SAD zašto ne reaguju tim povodom. Povodom Helezove… »
"Samo jedan dokaz neka pokažu da sam pucao iz snajpera, ja više nisam predsednik Srbije" Vučićev oštar odgovor na napade…

"Samo jedan dokaz neka pokažu da sam pucao iz snajpera, ja više nisam predsednik Srbije" Vučićev oštar odgovor na napade…

Kurir 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je izjavu i poslednje napade Zukana Heleza, ministra odbrane Bosne i Hercegovine, koji je u skorom gostovanju u jednom emisiji optužio predsednika Srbije da je pucao snajperom na Sarajevo. - Što se tiče… »

Vesti dana »