Povezane vesti

"Svi će biti spremni pre nas za litijum, zato je trebalo nas da spreče pre 2 godine" Vučić: Onaj ko ima litijum postaje…

"Svi će biti spremni pre nas za litijum, zato je trebalo nas da spreče pre 2 godine" Vučić: Onaj ko ima litijum postaje…

Kurir 08.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Nacionalnog dnevnika TV Pink. Predsednik Vučić govorio je o monstruoznim pretnjama upućenim njegovom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim temama. O litijumu Između ostalog, Vučić je… »
Vučić: Ko ima litijum postaje sila, neko regionalna, neko svetska

Vučić: Ko ima litijum postaje sila, neko regionalna, neko svetska

Politika 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ko ima litijum postaje sila, neko regionalna, neko svetska. Na konstataciju da više zemalja u zapadnoj Evropi pokreće projekte vezane za litijum kao što su Nemačka ili Francuska koja je takav… »
Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Politika 08.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ima litijum i da je dobro što ga ima, jer će to predstavljati našu komparativnu prednost u odnosu na mnoge u okruženju. "Ali i zajedničku snagu celog regiona, ne samo Srbije. I zbog toga sam… »
Predsednik Vučić: Učinili smo sebi medveđu uslugu Svi će biti spremni pre nas za litijum, zato je trebalo nas da spreče…

Predsednik Vučić: Učinili smo sebi medveđu uslugu Svi će biti spremni pre nas za litijum, zato je trebalo nas da spreče…

Dnevnik 08.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Nacionalnog dnevnika TV Pink. Predsednik Vučić govorio je o monstruoznim pretnjama upućenim njegovom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim temama. Predsednik se na samom početku složio… »
Vučić nakon komentara o iskopavanju u Srbiji: Majdanpek ne bi postojao da nema rudnika

Vučić nakon komentara o iskopavanju u Srbiji: Majdanpek ne bi postojao da nema rudnika

Telegraf 08.07.2024
Predsednik Vučić govorio je o mnogim važnim temama. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku TV Pink. Predsednik Vučić govorio je o pretnjama upućenim njegovom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim… »
„Bio sam dovoljno glup da ne razumem“: Vučić ponovo o kopanju litijuma i stranim službama

„Bio sam dovoljno glup da ne razumem“: Vučić ponovo o kopanju litijuma i stranim službama

N1 Info 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za TV Pink da je litijum komparativna prednost Srbije u regionu i da su je pre više od dve godine strane službe sprečile da bude prva država u Evropi koja će početi njegovo iskopavanje. Vučić je… »
"Englezi će biti prisutniji na Balkanu, videćemo da li je to dobro ili ne": Vučić o izborima u Francuskoj: Jasno je da je…

"Englezi će biti prisutniji na Balkanu, videćemo da li je to dobro ili ne": Vučić o izborima u Francuskoj: Jasno je da je…

Blic 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras u Nacionalnom dnevniku televizije "Pink" gde govori o svim aktuelnim temama. - Ovo je sad, zovu kažu da je kritička reč, nemam ništa protiv. Ali hajde da analiziramo. Govori o Boru i Majdanpeku sa… »
Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Euronews 08.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ima litijum i da je dobro što ga ima, jer će to predstavljati našu komparativnu prednost u odnosu na mnoge u okruženju. "Ali i zajedničku snagu celog regiona, ne samo Srbije. I zbog toga sam… »
Vučić odgovorio na napade: Ne pada mi na pamet da vam se izvinjavam i podilazim zbog toga što ste ubijali Srbe

Vučić odgovorio na napade: Ne pada mi na pamet da vam se izvinjavam i podilazim zbog toga što ste ubijali Srbe

B92 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o monstruoznim pretnjama njegovom sinu Danilu, kao i napadima koji dolaze iz regiona. "Oni za ovo kažu da je kritička reč, nemam ništa protiv šta oni kažu. Hajde da analiziramo malo. O Majdanpeku i… »
"Nije deo mog posla da moja deca trpe uvrede" Vučić o napadima na Danila: Nažalost živimo u društvu u kojem je sve to…

"Nije deo mog posla da moja deca trpe uvrede" Vučić o napadima na Danila: Nažalost živimo u društvu u kojem je sve to…

Kurir 08.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić govorio je o monstruoznim pretnjama upućenim njegovom sinu Danilu Vučiću. - Oni za ovo kažu da je kritička reč, nemam ništa protiv šta oni kažu. Hajde da analiziramo malo. O Majdanpeku i Boru govori s gađenjem. Nije… »
"Strane službe, i to neke zapadne, su nas sprečile u tome tada" Vučić: Onaj ko ima litijum postaje sila, mi bismo tada bili…

"Strane službe, i to neke zapadne, su nas sprečile u tome tada" Vučić: Onaj ko ima litijum postaje sila, mi bismo tada bili…

Kurir 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku gde je govorio o svim važnim temama za Srbiju, a između ostalog i o značaju litijuma. Tom prilikom, predsednik je istakao da onaj ko ima litijum Svi će biti spremni pre nas za… »
Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

N1 Info 08.07.2024
Udruženje "Ne damo Jadar" saopštilo je danas da bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić trebalo da objasni ko je naredio hapšenje ekoloških aktivista u Loznici posle završene blokade. „Da objasni ko je šta prodao od zemlje u Jadru, a verovatno i… »
Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

NIN 08.07.2024
Udruženje "Ne damo Jadar" saopštilo je da bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić trebalo da objasni ko je naredio hapšenje ekoloških aktivista u Loznici posle završene blokade. "Da objasni ko je šta prodao od zemlje u Jadru, a verovatno i narod s… »
Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

Ne damo Jadar: Vučić da kaže ko je naredio hapšenje posle završene blokade

Novi magazin 08.07.2024
Udruženje "Ne damo Jadar" saopštilo je danas da bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić trebalo da objasni ko je naredio hapšenje ekoloških aktivista u Loznici posle završene blokade. „Da objasni ko je šta prodao od zemlje u Jadru, a verovatno i… »
Aleksić (NPS) povodom hapšenja u Loznici: Moramo braniti Srbiju na sve moguće načine

Aleksić (NPS) povodom hapšenja u Loznici: Moramo braniti Srbiju na sve moguće načine

Beta 08.07.2024
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić saopštio je večeras, povodom hapšenja ekoloških aktivista organizacije "Ne damo Jadar" danas u Loznici, da se Srbija "mora braniti na sve moguće načine". Aleksić je na društvenoj… »
Aleksić povodom hapšenja u Loznici: Moramo braniti Srbiju na sve moguće načine

Aleksić povodom hapšenja u Loznici: Moramo braniti Srbiju na sve moguće načine

NIN 08.07.2024
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić saopštio je, povodom hapšenja ekoloških aktivista organizacije "Ne damo Jadar" u Loznici, da se Srbija "mora braniti na sve moguće načine". Aleksić je na društvenoj mreži X naveo da… »

Vesti dana »