Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Danas 08.07.2024
„U početku nisam osećala bol“, kaže Lidija dok se priseća dana kada je zauvek ostala osakaćena. „Došlo je do eksplozije i potom sam videla kako vodoskok krvi šiklja iz mog stopala“, dodaje. U julu 2023. godine, ova 70-godišnjakinja se… »
Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Blic 08.07.2024
„U početku nisam osećala bol", kaže Lidija dok se priseća dana kada je zauvek ostala osakaćena. „Došlo je do eksplozije i potom sam videla kako vodoskok krvi šiklja iz mog stopala", dodaje. U julu 2023. godine, ova 70-godišnjakinja se odvezla… »
Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Radio 021 08.07.2024
Od početka rata 2022. godine, skoro 300 ljudi poginulo je u Ukrajini u incidentima izazvanim minama i drugim eksplozivnim sredstvima postavljenim širom zemlje. Getty Images „U početku nisam osećala bol", kaže Lidija dok se priseća dana kada je… »
Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

NIN 08.07.2024
"U početku nisam osećala bol", kaže Lidija dok se priseća dana kada je zauvek ostala osakaćena. "Došlo je do eksplozije i potom sam videla kako vodoskok krvi šiklja iz mog stopala", dodaje. U julu 2023. godine, ova 70-godišnjakinja se odvezla do… »
Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Južne vesti 08.07.2024
Getty Images „U početku nisam osećala bol", kaže Lidija dok se priseća dana kada je zauvek ostala osakaćena. „Došlo je do eksplozije i potom sam videla kako vodoskok krvi šiklja iz mog stopala", dodaje. U julu 2023. godine, ova… »
Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

Rusija i Ukrajina: Kako je Ukrajina postala najveće minsko polje na svetu

BBC News 08.07.2024
Od početka rata 2022. godine, skoro 300 ljudi poginulo je u Ukrajini u incidentima izazvanim minama i drugim eksplozivnim sredstvima postavljenim širom zemlje. „U početku nisam osećala bol", kaže Lidija dok se priseća dana kada je zauvek ostala… »

Vesti dana »