Povezane vesti

(VIDEO) Šta je tačno Škoro rekao o Vučićevom sinu i režimu: Odgovor predsednika stigao s nacionalne frekvencije

(VIDEO) Šta je tačno Škoro rekao o Vučićevom sinu i režimu: Odgovor predsednika stigao s nacionalne frekvencije

N1 Info 08.07.2024
"Ja imam predlog da njegovog sina (Vučićevog) pošaljete u Majdanpek i Bor, u rudnik, da lepo tamo radi. Nema Kobri, nema zaštite, tamo lepo da doprinese, da ga snimaju kamere, a može i Željko Mitrović da dođe da pravi rijaliti, i da on (Danilo) na… »
Oglasio se Srđan Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

Oglasio se Srđan Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

Nova 08.07.2024
Novinar Srđan Škoro izjavio je da u intervjuu zrenjaninskoj televiziji KTV nije izrekao nijednu pretnju sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, zbog čega ga u protekla dva dana optužuje vrh Srpske napredne stranke, a Više javno tužilaštvo pokreće… »
Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

N1 Info 08.07.2024
Novinar Srđan Škoro izjavio je da u intervjuu zrenjaninskoj televiziji KTV nije izrekao nijednu pretnju sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, zbog čega ga u protekla dva dana optužuje vrh Srpske napredne stranke, a Više javno tužilaštvo pokreće… »
Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

Škoro: Nisam izrekao nijednu pretnju Danilu Vučiću, vlast se uznemirila zbog istine

Novi magazin 08.07.2024
Novinar Srđan Škoro izjavio je da u intervjuu zrenjaninskoj televiziji KTV nije izrekao nijednu pretnju sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, zbog čega ga u protekla dva dana optužuje vrh Srpske napredne stranke, a Više javno tužilaštvo pokreće… »
Škoro: Nisam pretio Danilu Vučiću, što se i vidi u nemontiranom snimku, vlast se uplašila istine

Škoro: Nisam pretio Danilu Vučiću, što se i vidi u nemontiranom snimku, vlast se uplašila istine

Radio 021 08.07.2024
Novinar Srđan Škoro izjavio je da nije izrekao nijednu pretnju sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, za šta ga optužuje vrh SNS, a Više javno tužilaštvo pokreće istragu. Škoro za agenciju Beta navodi da se vlast uznemirila samo zbog istine… »
Srđan Škoro za BETU: Vlast se uznemirila zbog istine koju sam rekao

Srđan Škoro za BETU: Vlast se uznemirila zbog istine koju sam rekao

Beta 08.07.2024
Novinar Srđan Škoro izjavio je danas da u intervjuu zrenjaninskoj televiziji KTV nije izrekao nijednu pretnju sinu predsednika Srbije Danilu Vučiću, zbog čega ga u protekla dva dana optužuje vrh Srpske napredne stranke, a Više javno tužilaštvo… »
Srđan Škoro za BETU: Vlast se uznemirila zbog istine koju sam rekao

Srđan Škoro za BETU: Vlast se uznemirila zbog istine koju sam rekao

Radio sto plus 08.07.2024
Škoro za agenciju Beta navodi da se vlast uznemirila samo zbog istine izrečene o prirodi ovog režima i ljudi koji ga predstavljaju. “Vidim da su se predsednik, njegovi poslušnici i ulizice silno uznemirili zbog intervjua bivšeg novinara koga ova… »

Vesti dana »