Povezane vesti

Prvi zajednički selfi Indi i Zorana Marjanovića! Uživaju u džakuziju, rashlađuju se šampanjcem, a jedan detalj otkriva…

Prvi zajednički selfi Indi i Zorana Marjanovića! Uživaju u džakuziju, rashlađuju se šampanjcem, a jedan detalj otkriva…

Kurir 08.07.2024
Pevačica Indira Aradinović, poznatija kao Indi, uplovila je u romansu sa kompozitorom Zoranom Marjanovićem, o čemu javnost ne prestaje da bruji otkako je Kurir objavio njihove paparaco fotke. Vest o njihovoj vezi iznenadila je mnoge, a pevačica je… »
Prvi selfi Indi i Zorana Marjanovića: Uživaju u džakuziju, rashlađuju se šampanjcem, a osmesi sve govore!

Prvi selfi Indi i Zorana Marjanovića: Uživaju u džakuziju, rashlađuju se šampanjcem, a osmesi sve govore!

Telegraf 08.07.2024
Preporučujemo. Pevačica Indira Aradinović, poznatija kao Indi, uplovila je u romansu sa kompozitorom Zoranom Marjanovićem, sa kojim već godinama sarađuje, a upravo on je i napravio njen najveći hit "Bato bre". Otkako su priznali da su u vezu, upali… »
"Smatrate li nas budalama" Haos na mrežama: Zbog ovih činjenica mnogi tvrde da Indi i Zoran nisu u vezi

"Smatrate li nas budalama" Haos na mrežama: Zbog ovih činjenica mnogi tvrde da Indi i Zoran nisu u vezi

Kurir 08.07.2024
Kao bomba odjeknula je vest da su Indira Aradinović Indi i Zoran Marijanović u vezi. Kurirov paparaco ih je prvi uslikao pevačicu kako razmenjuje nežnost sa sa čovekom koji je bio osuđen za ubistvo supruge Jelene Marijanović na jednom bazenu. Njih… »
"Zoran je samo moj": Indi Aradinović otkrila detalje odnosa sa Marjanovićem i zajedničkom životu sa njim: "Mnogo sam…

"Zoran je samo moj": Indi Aradinović otkrila detalje odnosa sa Marjanovićem i zajedničkom životu sa njim: "Mnogo sam…

Blic 08.07.2024
Pre nekoliko dana je kao bomba odjeknula vest da su pevačica Indi Aradinović i Zoran Marjanović u vezi. Indira Aradinović Indi predložena je bila za svedoka na suđenju Zoranu Marjanoviću za ubistvo njegove supruge Jelene Marjanović, o kojem… »
"Nikada me nisu privodili zbog ubistva" Indi iznela nove detalje veze sa Zoranom: Nisam bila ljubomorna na Jelenu i njega

"Nikada me nisu privodili zbog ubistva" Indi iznela nove detalje veze sa Zoranom: Nisam bila ljubomorna na Jelenu i njega

Kurir 08.07.2024
Indiru Aradinović Indi Kurir paparaco je prvi uslikao u prisnom odnosu sa Zoranom Marijanovićem na jednom bazenu i tako smo raskrinkalo pevačicu i njenu vezu sa čovekom koji je bio osuđen za ubistvo supruge Jelene Marijanović. U medijima se… »

Vesti dana »