Povezane vesti

Šokantna ispovest Dunje Ilić: Novi dečko je pretukao i pokušao da je davi!

Šokantna ispovest Dunje Ilić: Novi dečko je pretukao i pokušao da je davi!

Svet plus 08.07.2024
Pevačica Dunja Ilić otkrila je šokantne detalje o fizičkom nasilju koje je pretrpela od novog dečka. Saznajte više o njenoj ispovesti i planovima nakon ovog traumatičnog iskustva. Pevačica Ajla Begović, poznata kao Dunja Ilić, nedavno je… »
Pretučena poznata pevačica! Dunja Ilić tvrdi: Moram u bolnicu da mi stave kragnu, davio me je i lomio mi ruku... Jezivi…

Pretučena poznata pevačica! Dunja Ilić tvrdi: Moram u bolnicu da mi stave kragnu, davio me je i lomio mi ruku... Jezivi…

Kurir 08.07.2024
Mediji već neko vreme bruje o navodnom braku Ajle Begović, u javnosti poznate kao (Dunja Ilić). Ipak, sada je došlo do iznenađujućeg obrta. Do zaključenja braka ipak nije došlo, što je potvrdila sada, već samo do promene prezimena na mrežama u… »
Pevačica posle batina završila u bolnici: NJEGA je Dunja Ilić optužila da je pretukao i opljačkao

Pevačica posle batina završila u bolnici: NJEGA je Dunja Ilić optužila da je pretukao i opljačkao

Svet & Skandal 08.07.2024
Dunja Ilić pretučena a za sve krivi dečka Pevačica Dunja Ilić nedavno je promenila veru i postala Ajla Begović, a nakon toga se i navodno udala i otkrila da joj je konačno neko ukrao srce. Instagram Međutim, danas se pojavila vest da je Dunja… »
Dunja Ilić tvrdi da ju je partner pretukao: "Moram u bolnicu da mi stave kragnu, davio me je i lomio mi ruku", odmah otišla u…

Dunja Ilić tvrdi da ju je partner pretukao: "Moram u bolnicu da mi stave kragnu, davio me je i lomio mi ruku", odmah otišla u…

Blic 08.07.2024
Kao vest odjeknula je informacija da je Ajla Begović (Dunja Ilić) od nedavno u braku sa novim partnerom. Kako prenose domaći mediji, ona se udala i započela je zajednički život sa novim partnerom. Do zaključenja braka ipak nije došlo, što je… »
(Foto) udala se Dunja Ilić: Pevačica raskinula sa 16 godina starijim partnerom, a sad pokazala novog izabranika…

(Foto) udala se Dunja Ilić: Pevačica raskinula sa 16 godina starijim partnerom, a sad pokazala novog izabranika…

Blic 08.07.2024
Pevačica Dunja Ilić raskinula je veridbu sa 16 godina starijim, a sada je ponovo srećna u ljubavi. Kako prenose domaći mediji, ona se udala i započela je zajednički život sa novim partnerom. Dunja je na Instagramu objavila fotografije sa novim… »

Vesti dana »