Povezane vesti

Šok tvdnje Dunje Ilić o novom dečku: "Davio me, udarao, ceo stan porazbijao, rekao da će ubiti dete šakama..."

Šok tvdnje Dunje Ilić o novom dečku: "Davio me, udarao, ceo stan porazbijao, rekao da će ubiti dete šakama..."

Telegraf 08.07.2024
Preporučujemo. Dunja Ilić, odnosno Ajla Begović je iznela šok tvrdnje o novom partneru. Naime, ona je najpre objavila da ima novog dečka, a na svom profilu na instagramu je čak i dodala njegovo prezime, pa su mnogi pomislili da se udala za njega… »
Dunja Ilić se nije udala, a tvrdi da je partner pretukao: "Prokrvarila sam od stresa, moram do bolnice"

Dunja Ilić se nije udala, a tvrdi da je partner pretukao: "Prokrvarila sam od stresa, moram do bolnice"

Telegraf 08.07.2024
Preporučujemo. Jutros je kao grom iz vedra neba izašla informacija da se Dunja Ilić, odnosno Ajla Begović udala za novog partnera. Naime, kako su domaći mediji pisali on je raskinula vezu sa 16 godina stariji muškarcem, pa uplovila u novu romansu, a… »
Zbog nove objave Dunje Ilić mnogi misle da se udala! Raskinula sa 16 godina starijim, pa pokazala novog dečka

Zbog nove objave Dunje Ilić mnogi misle da se udala! Raskinula sa 16 godina starijim, pa pokazala novog dečka

Telegraf 08.07.2024
Preporučujemo. Pevačica Dunja Ilić, kako pišu domaći mediji, raskinula je vezu sa 16 godina stariji muškarcem, pa uplovila u novu romansu. Zbog njene objave na Instagramu mnogi su čak pomislili da se već udala za novog partnera. Podsetimo, Dunja… »

Vesti dana »