Povezane vesti

Vučić: "Zbog litijuma se vode ratovi"; "On je sila i zato želim da ga razvijamo" VIDEO

Vučić: "Zbog litijuma se vode ratovi"; "On je sila i zato želim da ga razvijamo" VIDEO

B92 08.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ima litijum i da je dobro što ga ima, jer će to predstavljati našu komparativnu prednost u odnosu na mnoge u okruženju. "Govorite o Boru i Majdanpeku sa najvećim gađenjem, a Majdanpek je… »
Sraman prilog RTS-a u Dnevniku: Ublažili i relativizovali pretnje smrću Vučiću i njegovom sinu VIDEO

Sraman prilog RTS-a u Dnevniku: Ublažili i relativizovali pretnje smrću Vučiću i njegovom sinu VIDEO

B92 08.07.2024
U Dnevniku na RTS-u, emitovana je reakcija predsednika Vučića na pretnje smrću Srđana Škora njemu i njegovom sinu Danilu. U prilogu se novinarka osvrnula na izjavu novinara Srđana Škora da bi sina predsednika Vučića, Danila, trebalo poslati u… »
Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Vučić: Dobro je što Srbija ima litijum, to će biti naša komparativna prednost

Insajder 08.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u ponedeljak 8. jula da Srbija ima litijum i da je dobro što ga ima, jer će to predstavljati našu komparativnu prednost u odnosu na mnoge u okruženju. 'Ali i zajedničku snagu celog regiona, ne samo Srbije. I… »
Vučić o pretnjama Danilu: Sve više će kriminalizovati moju porodicu, nije deo mog posla da moja deca trpe

Vučić o pretnjama Danilu: Sve više će kriminalizovati moju porodicu, nije deo mog posla da moja deca trpe

B92 08.07.2024
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, gostujući u emisiji Dnevnik govorio je o pretnjama smrću njemu i njegovom sinu, Danilu Vučiću. Opozicionar Srđan Škoro uputio je stravične pretnje predsedniku Srbije, Aleksandru Vučiću, rekavši da njegov… »
Vučić: Ljudi koji se gade Bora i Majdanpeka polaze od sebe, ne odgovaram na uvrede

Vučić: Ljudi koji se gade Bora i Majdanpeka polaze od sebe, ne odgovaram na uvrede

Novi magazin 08.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da oni koji sa gađenjem govore o Boru i Majdanpeku polaze od sebe, jer je njima nezamislivo da rade u rudniku, a zaboravljaju da su ti gradovi opstali upravo zahvaljujući rudnicima. Gostujući na… »
Vučić: Nemamo uranijum, ali imamo litijum, to je zajednička snaga celog regiona

Vučić: Nemamo uranijum, ali imamo litijum, to je zajednička snaga celog regiona

Telegraf 08.07.2024
"Litijum će predstavljati i zajedničku snagu celog regiona, ne samo Srbije. I zbog toga sam srećan", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, gostujući na TV Pink, da Srbija ima litijum i da je dobro što ga ima, jer… »
I SNS Kragujevac u odbrani predsednikovog sina: Celokupna opozicija podržava govor mržnje

I SNS Kragujevac u odbrani predsednikovog sina: Celokupna opozicija podržava govor mržnje

Danas 07.07.2024
Jedan od lidera opozicije Srđan Škoro, gostujući na KTV izneo je najmonstruoznije i najgnusnije pretnje na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegovog sina Danila, smatraju iz Gradskog odbora Srpske napredne stranke Kragujevac. Mozak koji… »

Vesti dana »