Povezane vesti

Dačić: Smeta mi što Đilas nije osudio Škora

Dačić: Smeta mi što Đilas nije osudio Škora

Politika 08.07.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je danas lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu da mu ne smeta to što napada njega i Socijalističku partiju Srbije, već to što nije osudio već je relativizovao… »
Dačić poručio Đilasu da ne brine o rejtingu SPS-a

Dačić poručio Đilasu da ne brine o rejtingu SPS-a

Novi magazin 08.07.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da mu smeta što lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas i njegova stranka nisu osudili izjave Srđana Škora i pretnju Danilu Vučiću, te da Đilas ne treba da brine o rejtingu… »
Dačić odgovorio Đilasu: Smeta mi što niste osudili Škora i njegovu pretnju Danilu Vučiću, već ste je relativizovali i…

Dačić odgovorio Đilasu: Smeta mi što niste osudili Škora i njegovu pretnju Danilu Vučiću, već ste je relativizovali i…

Kurir 08.07.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da Dragan Đilas nema šta da priča o rejtingu SPS-a, dodajući da se sve raspalo što je Đilas vodio, kao i da mu smeta što nisu osudili Škora i njegovu pretnju… »
Dačić: Đilas nije osudio pretnju Danilu Vučiću, već je relativizovao i branio Škora

Dačić: Đilas nije osudio pretnju Danilu Vučiću, već je relativizovao i branio Škora

Euronews 08.07.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas nema šta da priča o rejtingu Socijalističke partije Srbije, dodajući da se "sve raspalo što je Đilas vodio", kao i da… »
Dačić: Smeta mi što niste osudili Škora i njegovu pretnju Danilu Vučiću, već ste je relativizovali i branili

Dačić: Smeta mi što niste osudili Škora i njegovu pretnju Danilu Vučiću, već ste je relativizovali i branili

Telegraf 08.07.2024
"Ovde je reč o osudi ili opravdavanju pretnji, to je tema", kaže Dačić. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da Dragan Đilas nema šta da priča o rejtingu SPS-a, dodajući da se sve raspalo što je… »

Vesti dana »