Povezane vesti

Nik Kirjos u svom stilu reagovao na Novakov intervju

Nik Kirjos u svom stilu reagovao na Novakov intervju

Sport klub 08.07.2024
Intervju Novaka Đokovića na terenu posle pobede nad Holgerom Runeom izaziva mnogo pažnje u teniskom svetu i na društvenim mrežama. Posle meča, Đoković se obratio i navijačima, pogotovo onima koji su navijali „Ruuuune“, što je podsećalo na… »
Đoković bez dlake na jeziku o publici: Ne možete da doprete do mene (video)

Đoković bez dlake na jeziku o publici: Ne možete da doprete do mene (video)

Sportski žurnal 08.07.2024
Novinar na terenu je pokušao da smiri strasti, ali Đoković je nastavio o navijačima. Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Dancom Holgerom Runeom 3:0 (6:3, 6:4, 6:2) da je deo publike pokazao nepoštovanje, ali da se on fokusira na… »
Oglasio se Đokovićev najveći kritičar posle svađe sa publikom

Oglasio se Đokovićev najveći kritičar posle svađe sa publikom

B92 08.07.2024
Pobeda Novaka Đokovića i govor posle meča sa Holgerom Runeom, izazvali u veliku pažnju. Drugi teniser sveta je bez većih problema pobedio Danca sa 6:3, 6:4, 6:2. Novak je posle meča komentarisao ponašanje publike prema njemu. "Svima onima koji su… »
Novak poruka navijačima koji ga ne poštuju: "Ne možete da me dodirnete!"

Novak poruka navijačima koji ga ne poštuju: "Ne možete da me dodirnete!"

Sportske.net 08.07.2024
Retki su oni koji se nisu iznenadili Novakovom izjavom posle pobede nad Holgerom Runeom. U zvaničnoj izjavi posle meča Novak se zahvalio navijačima koji su navijali na najbolji mogući način, ali je imao poruku za one koji su ga razočarali i… »
Kirjos o Novakovom obraćanju nakon meča: „Publika čačka medveda u oko!“ (video)

Kirjos o Novakovom obraćanju nakon meča: „Publika čačka medveda u oko!“ (video)

Hot sport 08.07.2024
Nasmejao ga je Noletov odgovor publici! Nik Kirjos je komentarisao Novakov meč na Vimbldonu. Kirjos se dotakao se posebno Novakovog govora po završetku meča, kada se najtrofejniji teniser ikada obratio navijačima koji su prema njemu pokazali… »
Đoković publici: Lakuuuu noooć, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Đoković publici: Lakuuuu noooć, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Sport klub 08.07.2024
Novak Đoković dao je zapaljivu izjavu nakon pobede nad Holgerom Runeom u osmini finala Vimbldona. POPULARNO NA SPORT KLUBU: Hrvati ostali bez igara pa se potukli u noćnom klubu Kirjos u svom stilu reagovao na Novakov intervju SK: Odmakli pregovori… »
Kirjos: Ne čačkaj medveda u oko!

Kirjos: Ne čačkaj medveda u oko!

B92 08.07.2024
Nik Kirjos se još jednom imao priliku da komentariše meč Novaka Đokovića na Vimbldonu. Nik, koji je delio jedno finale sa Novakom na istom mestu, kada je izgubio sa 3-1, dotakao se posebno Novakovog govora po završetku meča, kada se Novak obratio… »
Đoković protiv publike: Lakuuuu noooć, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Đoković protiv publike: Lakuuuu noooć, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Vesti online 08.07.2024
Novak Đoković dao je zapaljivu izjavu posle pobede nad Holgerom Runeom u osmini finala Vimbldona. Sedmostruki šampion najvećeg turnira imao je poruku za navijače koji su glasnim navijanjem za Runea hteli da ga isprovociraju. – Čestitam iz dubine… »

Vesti dana »