Povezane vesti

Ivan krije veliku tajnu još od "zadruge 6"! Marija Kulić otkrila: Nudio je i Aleksandri Nikolić i Filipu Caru, ali oni su…

Ivan krije veliku tajnu još od "zadruge 6"! Marija Kulić otkrila: Nudio je i Aleksandri Nikolić i Filipu Caru, ali oni su…

Kurir 09.07.2024
U "Eliti" se odvija prava drama otkad se saznalo da je Jelena Marinković prevarila supruga Ivana Marinkovića sa Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno, a o tome je za medije govorila Marija… »
Uroš nije jedini: Jelena je Ivana varala i sa ovim muškarcem (foto)

Uroš nije jedini: Jelena je Ivana varala i sa ovim muškarcem (foto)

Svet & Skandal 09.07.2024
Jelena i Ivan Marinković razvode se zbog njene prevare Ivan Marinković je pred sam kraj rijalitija “Elita” odlučio da se razvede od supruge. Jelena i Ivan Marinković rastaju se zbog njene prevare sa Urošem Rajačićem. Antonio Ahel/ATAImages… »
"Ja kad sam mu govorio, on me je pljuvao" Asmin se oglasio o Jeleninoj prevari, tvrdi da zna još nešto: Sa mojim drugom je...

"Ja kad sam mu govorio, on me je pljuvao" Asmin se oglasio o Jeleninoj prevari, tvrdi da zna još nešto: Sa mojim drugom je...

Kurir 09.07.2024
Ivana Marinkovića je u "Eliti" prevarila supruga Jelena Marinković sa Urošem Rajčićem. Tim povodom se sada oglasio Asmin Durdžić, dečko Stanije Doborojević, koji je na Instagramu istakao da je bio u pravu za sve što je pričao. - Ja kad sam… »
"Ivan me je pljuvao i nije mi verovao": Asmin Durdžić se oglasio o Jeleninoj prevari, tvrdi da zna još nešto

"Ivan me je pljuvao i nije mi verovao": Asmin Durdžić se oglasio o Jeleninoj prevari, tvrdi da zna još nešto

Blic 09.07.2024
Ivana Marinkovića je u "Eliti" prevarila supruga Jelena Marinković sa Urošem Rajčićem. Tim povodom se sada oglasio Asmin Durdžić, dečko Stanije Doborojević, koji je na Instagramu istakao da je bio u pravu za sve što je pričao. - Ja kad sam… »
(Video) Iz ovog stana će Jelena Marinković morati da se iseli: Ovde je Ivan živeo sa verenicom: Planirali da kupe…

(Video) Iz ovog stana će Jelena Marinković morati da se iseli: Ovde je Ivan živeo sa verenicom: Planirali da kupe…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Uroš je izneo šok detalje njihove afere, a sinoć je govorio o svom odnosu sa… »
Šok! Jelena Marinković prevarila Ivana sa Urošem, a pored njega muvala i ova dva zadrugara: "Dodirivala me je po golom…

Šok! Jelena Marinković prevarila Ivana sa Urošem, a pored njega muvala i ova dva zadrugara: "Dodirivala me je po golom…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem, a detalji njihove afere su isplivali na videlo. Sinoć je Elitu napustio Luka Majčica, a u studiju je izneo niz šok detalja o Jeleni. Kako je istakao, ona ga je dodirivala po… »
"Svlačim se, ona me udari po stomaku" Klupko se odmotava: Jelena Marinković flertovala i sa ovim učesnikom Elite: Bilo je…

"Svlačim se, ona me udari po stomaku" Klupko se odmotava: Jelena Marinković flertovala i sa ovim učesnikom Elite: Bilo je…

Kurir 09.07.2024
Voditeljka "Elite" Dušica Jakovljević sinoć je ugostila Nikolu Lakića, Vanju Živić, Darjana Radomirovića i Snežu Kušadasi, a njima se pridružio i Luka Majčica koji je zauzeo 29. mesto u " Eliti". Iste večeri kada je ispao Luka, u "Pretresu… »
Ivan i Jelena Marinković iz "Elite" izlaze sa 0 dinara: Nakon sramne preljube, on sve izneo u javnost - Živimo od mojih…

Ivan i Jelena Marinković iz "Elite" izlaze sa 0 dinara: Nakon sramne preljube, on sve izneo u javnost - Živimo od mojih…

Blic 09.07.2024
Ivana Marinkovića je u "Eliti" prevarila supruga Jelena Marinković sa Urošem Rajčićem, a on se požalio Maji Marinković i ispričao joj da navodno njih dvoje izlaze sa 0 dinara iz rijalitija. Ivan Marinković je, nakon što je Uroš Rajčić… »
Ivan i Jelena izlaze iz elite bez dinara: Živimo od mojih honorara 5 godina! Marinković sumnja da ga je žena prevarila zbog…

Ivan i Jelena izlaze iz elite bez dinara: Živimo od mojih honorara 5 godina! Marinković sumnja da ga je žena prevarila zbog…

Kurir 09.07.2024
Ivana Marinkovića je u "Eliti" prevarila supruga Jelena Marinković sa Urošem Rajčićem, a on se požalio Maji Marinković i ispričao joj da navodno njih dvoje izlaze sa bez dinara iz rijalitija. Ivan Marinković je, nakon što je Uroš Rajčić… »
Prvo oglašavanje majke Uroša Rajačića o njegovoj aferi sa udatom Jelenom Marinković: "Ne mogu da učestvujem u tome..."

Prvo oglašavanje majke Uroša Rajačića o njegovoj aferi sa udatom Jelenom Marinković: "Ne mogu da učestvujem u tome..."

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Jasmina Rajačić, majka učesnika "Elite" Uroša Rajačića, oglasila se sada prvi… »
"Bilo je savršeno, radila sam šta ja hoću" Jelena u lice Ivanu priznala prevaru, Marinković izbezumljen zaurlao pred svima

"Bilo je savršeno, radila sam šta ja hoću" Jelena u lice Ivanu priznala prevaru, Marinković izbezumljen zaurlao pred svima

Kurir 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem, a detalji njihove afere, koja je započeta u rijalitiju, su isplivali sinoć tokom emisije uživo. Naime, Ivan Marinković nije verovao u spekulacije da ga je supruga Jelena… »
Prvo oglašavanje majke Uroša Rajačića nakon afere sa udatom Jelenom: Evo šta kaže o javnoj prevati i sinu

Prvo oglašavanje majke Uroša Rajačića nakon afere sa udatom Jelenom: Evo šta kaže o javnoj prevati i sinu

Kurir 09.07.2024
Jasmina Rajačić, majka učesnika "Elite" Uroša Rajačića, oglasila se za domaće medije prvi put nakon što je noćas, u poslednjem "Pretresu nedelje", njen sin obelodanio aferu sa udatom Jelenom Marinković, ženom Ivana Marinkovića. Jasmina je bila… »
"Bilo je savršeno": Jelena priznala u lice Ivanu Marinkoviću da ga je prevarila - Radila sam šta ja hoću!

"Bilo je savršeno": Jelena priznala u lice Ivanu Marinkoviću da ga je prevarila - Radila sam šta ja hoću!

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je Ivana Marinkovića sa Urošem Rajčićem, a detalji njihove afere, koja je započeta u rijalitiju, su isplivali sinoć tokom emisije uživo. Naime, Ivan Marinković nije verovao u spekulacije da ga je supruga Jelena… »
Ivanu marinkoviću nikad gore nije bilo: Teško priča, psuje Jelenu zbog afere sa Urošem i baca sve oko sebe - Rajačić…

Ivanu marinkoviću nikad gore nije bilo: Teško priča, psuje Jelenu zbog afere sa Urošem i baca sve oko sebe - Rajačić…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je muža Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Uroš je potom izneo šok detalje njihove afere, a sinoć je takođe govorio o svom… »
Ko je Uroš rajačić sa kojim je Jelena prevarila Ivana: Otac mu je bio muzičar, a ovako je bokser pričao na početku…

Ko je Uroš rajačić sa kojim je Jelena prevarila Ivana: Otac mu je bio muzičar, a ovako je bokser pričao na početku…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Uroš je izneo šok detalje njihove afere, a mnogi su zaboravili šta je Uroš pričao… »
Ivan Marinković u suzama: Slomio se kad je čuo detalje afere Jelene i Uroša - kamere za vreme reklama zabeležile bolne…

Ivan Marinković u suzama: Slomio se kad je čuo detalje afere Jelene i Uroša - kamere za vreme reklama zabeležile bolne…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Uroš je izneo šok detalje njihove afere, a večeras je takođe govorio o svom odnosu… »
Skandal u "eliti": Ivan Marinković lomi sve pred sobom, Jeleni nakon prevare najavio iseljenje iz stana u Beogradu: "uzela si…

Skandal u "eliti": Ivan Marinković lomi sve pred sobom, Jeleni nakon prevare najavio iseljenje iz stana u Beogradu: "uzela si…

Blic 09.07.2024
Jelena Marinković prevarila je supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem. On je priznao da su bili intimni, a ona i dalje negira sve što je izrečeno. Uroš je potom izneo šok detalje njihove afere, a večeras je takođe govorio o svom… »
"Ivan je sakrio milion dinara koji su bili odvojeni za vantelesnu": Uroš se preznojava zbog Jelene i Marinkovića: "Ne mogu da…

"Ivan je sakrio milion dinara koji su bili odvojeni za vantelesnu": Uroš se preznojava zbog Jelene i Marinkovića: "Ne mogu da…

Blic 08.07.2024
Stefani Grujić je otkrila da je Ivan Marinković sabotirao veliku želju supruge Jelene da zatrudni, a o tome se večeras poveo razgovor u rijalitiju "Zadruga 7 - Elita". Uroš Rajačić je progovorio o ovome, te svom odnosu sa Jelenom, a nevoljno je… »

Vesti dana »