Povezane vesti

Embid: Briga me za Jokića

Embid: Briga me za Jokića

Sportski žurnal 09.07.2024
Adut SAD stavio akcenat na timski uspeh. Američki reprezentativci nalaze se na pripremama za Olimpijske igre, gde ih očekuje duel sa Srbijom, drugog dana takmičenja. Prvi raport favorizovanih momaka podigao je dosta prašine, a razlog je –… »
Ameri u šoku: Okupio se neviđen tim snova, a na terenu najbolji - 17-godišnjak!? (video)

Ameri u šoku: Okupio se neviđen tim snova, a na terenu najbolji - 17-godišnjak!? (video)

Večernje novosti 09.07.2024
Košarkaška reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država, prvi rival Srbije na predstojećim Olimpijskim igrama, počela je sa pripremnim mečevima i - ostala je zatečena. Screenshot / Youtube / Ballislife Ne kaže uzalud selektor naših "orlova"… »
Embid: "Nije me briga za Jokića, fokusiramo se na sebe"

Embid: "Nije me briga za Jokića, fokusiramo se na sebe"

Sportske.net 09.07.2024
Posle velikih duela u NBA ligi i borbe za MVP priznanja, Nikola Jokić i Džoel Embid odmeriće snage već na startu Olimpijskih igara u Parizu, u duelu Srbije i Sjedinjenih Američkih Država. Centar Filadelfije, koji je mogao da igra za Kamerun i… »
VIDEO „Nije me briga za Jokića“: Embid otkrio na čemu rade Amerikanci pred mečeve sa Srbijom

VIDEO „Nije me briga za Jokića“: Embid otkrio na čemu rade Amerikanci pred mečeve sa Srbijom

Nova 09.07.2024
Košarkaši Sjednjenih Američkih Država počeli su pripreme za Olimpijske igre (26. jul - 11. avgust), a čudesni slučaj Džoela Embida privuako je veliku pažnju. Bivši MVP i centar Filadelfije se zavetovao Emanuelu Makronu da će nastupiti za… »
Džoel Embid pred OI 2024: Briga me za Jokića, igram za svoju reprezentaciju! (video)

Džoel Embid pred OI 2024: Briga me za Jokića, igram za svoju reprezentaciju! (video)

Hot sport 09.07.2024
„Svi znamo šta je naš fokus“ Bliže nam se Olimpijske igre, a košarkaški turnir će biti možda najjači u istoriji Igara. Gotovo svaka reprezentacija može da se nada medalji, a mi ćemo se u grupnoj fazi, između ostalog, susresti sa verovatno i… »
Džoel Embid o duelu sa Jokićem na OI: Briga me za njega

Džoel Embid o duelu sa Jokićem na OI: Briga me za njega

Euronews 09.07.2024
Košarkaška reprezentacije Srbije će prvi meč na Olimpijskim igrama odigrati 28. jula protiv Sjedinjenih Američkih Država, a mnogi mediji tu utakmicu gledaju kao duel dva osvajača MVP nagrade u prethodnim sezonama - Nikole Jokića i Džoela Embida… »
Ponovo sprema bekstvo? Embida pitali za Jokića, a njegov odgovor će razbesneti sve (video)

Ponovo sprema bekstvo? Embida pitali za Jokića, a njegov odgovor će razbesneti sve (video)

Večernje novosti 09.07.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije će u grupnoj fazi Olimpijskih igara igrati protiv Sjedinjenih Američkih Država, a u fokusu će biti duel između Džoela Embida i Nikole Jokića. Sada je američki centar odgovorio na pitanje novinara vezano za… »
Embid: "Briga me za Jokića" VIDEO

Embid: "Briga me za Jokića" VIDEO

B92 09.07.2024
Džoel Embid prokomentarisao je duel sa Nikolom Jokićem koji će imati na Olimpijskim igrama. Embid je rođen u Kamerunu, pre nekoliko godina je obećao Francuskoj da će igrati za nju, ali se ipak na kraju odlučio za treću, najjaču opciju –… »

Vesti dana »