Povezane vesti
Hakersko „ogoljavanje“ poslovanja Hidroelektrane Bajina Bašta u Srbiji
Nova 09.07.2024
Nakon hakrskog napada na informacione sisteme Elektroprivrede Srbije (EPS), poslovni i lični podaci zaposlenih mogu se preuzeti sa interneta, piše Radio Slobodna Evropa (RSE). Jedini institucionalni odgovor došao je, kako se navodi, iz Kancelarije… »
RSE: Hakersko „ogoljavanje“ poslovanja Hidroelektrane Bajina Bašta u Srbiji
N1 Info 09.07.2024
Nakon hakrskog napada na informacione sisteme Elektroprivrede Srbije (EPS), poslovni i lični podaci zaposlenih mogu se preuzeti sa interneta, piše Radio Slobodna Evropa (RSE). Jedini institucionalni odgovor došao je, kako se navodi, iz Kancelarije… »
Poverljivi podaci hidroelektrane„Bajina Bašta“ mesecima dostupni na internetu
Vreme 09.07.2024
Poverljivi podaci hidroelektrane „Bajina Bašta“ mesecima su dostupni na internetu zbog hakerskog napada na Elektroprivredu Srbije koji se desio u decembru prošle godine. Kancelarija poverenika za zaštitu podataka o ličnosti u tome ne vidi ništa sporno, a… »
Hakersko 'ogoljavanje' poslovanja Hidroelektrane Bajina Bašta u Srbiji
Slobodna Evropa 09.07.2024
"Zabranjeno osmatranje, snimanje i pristup", natpisi su na brojnim tablama koje su vidno istaknute na ogradama oko "Hidroelektrane Bajina Bašta" na koje je RSE naišao u naselju Perućac, oko 190 kilometara zapadno od Beograda. Duž ograde oko sistema za… »
Vesti dana »
Oglasilo se VJT o protestima ispred Rektorata: Protiv svih koji su napali policiju biće preduzete mere
Nova pre 23 minutajoš 1 povezana
Istorijski uspeh: Kadeti Srbije se plasirali na Svetsko prvenstvo u fudbalu
Danas pre 28 minutajoš 1 povezana
(VIDEO) Gol kakav se retko viđa: Efektne makazice Strahinje Pavlovića u dresu Srbije
Danas pre 4 satijoš 1 povezana






