Povezane vesti

"Samo mi je mučno - Dario je dobro i to je važno"

"Samo mi je mučno - Dario je dobro i to je važno"

B92 09.07.2024
Posle incidenta u kom je učestovao hrvatski košarkaš Dario Šarić, oglasila se i njegova majka. Dario Šarić bio je akter tuče u Atini zajedno sa Ivicom Zupcem u glavnom gradu Grčke, nakon meča sa domaćinom u finalu olimpijskih kvalifikacija… »
Prvi čovek KS Hrvatske o tuči: Momci se branili, Bože moj

Prvi čovek KS Hrvatske o tuči: Momci se branili, Bože moj

Sport klub 09.07.2024
Nakon što su se u ponedeljak uveče na društvenim mrežama pojavili snimci tuče u noćnom klubu u Grčkoj u kojoj su učestvovali reprezentativci Hrvatske Dario Šarić i Ivica Zubac oglasio se dan kasnije i prvi čovek Košarkaškog saveza Hrvatske… »
Poruka oca sinu reprezentativcu posle tuče u noćnom klubu: Uništiti karijeru i život, a zašto? Zbog izlaska u kasno doba…

Poruka oca sinu reprezentativcu posle tuče u noćnom klubu: Uništiti karijeru i život, a zašto? Zbog izlaska u kasno doba…

Sportski žurnal 09.07.2024
Ljutim se na njega, kako neću da se ljutim, pa sin mi je. On je i profesionalni košarkaš, ne bi smeo sebe da dovodi u takve situacije i da bude deo takvih afera i skandala. Košarkaški reprezentativci Hrvatske Ivica Zubac i Dario Šarić našli su se… »
HKS o tuči u Atini: ''Kratkotrajan incident''

HKS o tuči u Atini: ''Kratkotrajan incident''

Sportske.net 09.07.2024
Juče je veliku pažnju izazvala informacija iz Atine, gde je po završetku kvalifikacionog turnira za plasman na Olimpijske igre došlo do incidenta čiji su akteri bili i pojedini reprezentativci Hrvatske, poput Darija Šarića i Ivice Zupca. Na… »
"A da je neko imao nož?!" Otac Darija Šarića, novog saigrača Nikole Jokića, ljut zbog kafanske tuče

"A da je neko imao nož?!" Otac Darija Šarića, novog saigrača Nikole Jokića, ljut zbog kafanske tuče

Večernje novosti 09.07.2024
Košarkaška reprezentacija Hrvatske neće igrati na Olimpijskim igrama nakon što je poražena od Grčke u finalu kvalifikacionog turnira, ali je trenutno u žiži javnosti incident u kojem su, u Atini, učestvovali reprezentativci ove zemlje Dario… »
Otac Darija Šarića "zagrmeo" na sina posle tuče, pomenuo i bbb: "Ovo je skandal samo takav, ljutim se..."

Otac Darija Šarića "zagrmeo" na sina posle tuče, pomenuo i bbb: "Ovo je skandal samo takav, ljutim se..."

Telegraf 09.07.2024
Oglasio se i Predrag Šarić. Hrvatsku javnost zatresao je skandal, a u centru pažnje našli su se košarkaši Dario Šarić i Ivica Zubac, koji su učestvovali u tuči u jednom grčkom lokalu. Oni su dobili slobodno posle ispadanja iz kvalifikacija za… »
Šarić je ležao nepokretan i bez svesti! Isplivali novi jezivi detalji tuče koja je šokirala planetu! Oglasili se i Hrvati!

Šarić je ležao nepokretan i bez svesti! Isplivali novi jezivi detalji tuče koja je šokirala planetu! Oglasili se i Hrvati!

Kurir 09.07.2024
Hrvatski košarkaši, Dario Šarić i Ivica Zubac, našli su se u centru skandala nakon poraza od Grčke u finalu kvalifikacija za Olimpijske igre. Pojedini reprezentativci su odlučili da se opuste u jednom noćnom klubu gde je došlo do sukoba sa, kako… »
Poznati novi detalji tuče: Grci napali hrvatske košarkaše, Šarić ležao bez svesti

Poznati novi detalji tuče: Grci napali hrvatske košarkaše, Šarić ležao bez svesti

Nedeljnik 09.07.2024
Na društvenim mrežama sinoć su se pojavili snimci na kojima se vidi kako su se hrvatski košarkaški reprezentativci Dario Šarić i Ivica Zubac fizički sukobili sa nepoznatim ljudima u jednom atinskom noćnom klubu, u večeri posle poraza Hrvatske od… »

Vesti dana »