Povezane vesti

Embid se „izbezobrazio“: Baš me briga za Nikolu Jokića

Embid se „izbezobrazio“: Baš me briga za Nikolu Jokića

Danas 09.07.2024
Nakon što je izneverio Francuze i kao Kamerunac zaigrao za Sjedinjene Američke Države, centar Filadelfije deluje previše samouvereno. Sve do dolaska na studije, Džoel Embid nije imao nikakve veze sa Sjedinjenim Američkim Državama. Doduše, nije bio… »
"Baš me briga za Jokića" Embid se žestoko iznervirao kada je dobio pitanje o Srbinu! Izdao dve Države, a sada glumi…

"Baš me briga za Jokića" Embid se žestoko iznervirao kada je dobio pitanje o Srbinu! Izdao dve Države, a sada glumi…

Kurir 09.07.2024
Kamerunski košarkaš Džoel Embid odlučio je da nakon godina zavlačenja Francuske, izabere da nastupa za Sjedinjene Američke Države, čime je sebi ozbiljno povećao šanse da prvi put ovog leta osvoji trofej u karijeri. Napad na Olimpijske igre za… »
"Briga me za Jokića, to je suština svega...": Embid dobio pitanje o Nikoli, pa ovako odreagovao

"Briga me za Jokića, to je suština svega...": Embid dobio pitanje o Nikoli, pa ovako odreagovao

Telegraf 09.07.2024
Kaže da je fokus na timu. Preksinoć smo dobili imena svih putnika na Olimpijske igre, makar kada je košarka u pitanju, a reprezentacija Srbije je saznala i poslednjeg rivala u svojoj grupi. Pored Južnog Sudana i Amerike to će biti i Portoriko… »

Vesti dana »