Povezane vesti

Vulin: Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

Vulin: Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

Politika 09.07.2024
"Čim nekom funkcioneru SAD pojasnim da su Srbi, bez obzira kojoj veri pripadali, slobodan narod koji sam odlučuje napadne me Slobodna Bosna. A da su stvarno slobodni i da im je do Bosne trebali bi da me podrže jer branim i politiku BiH. I BiH i Srbija… »
Aleksandar Vulin: "Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite"

Aleksandar Vulin: "Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite"

Telegraf 09.07.2024
"Za Slobodnu Bosnu BiH je samo ono što nisu Srbi a politika BiH nije ono što se stvara na osnovu Dejtona već samo ono što kažu bošnjački članovi predsedništva BiH" Potpredsednik Vlade Republike Srbije i senator Republike Srpske Aleksandar Vulin… »
Vulin povodom napada: Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

Vulin povodom napada: Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

RTV 09.07.2024
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i senator Republike Srpske Aleksandar Vulin poručio je danas povodom novih napada Slobodne Bosne da on brani politiku BiH i da ako im je do dejtonske BiH stalo trebalo bi da se pridruže ili da se razdruže. "Čim… »
Aleksandar Vulin reagovao na pisanje "slobodne Bosne": Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

Aleksandar Vulin reagovao na pisanje "slobodne Bosne": Ako vam je do dejtonske BiH ili se pridružite ili se razdružite

Kurir 09.07.2024
Aleksandar Vulin, potpredsednik Vlade Srbije i senator Republike Srpske, komentarisao je pisanje portala "Slobodna Bosna". - Čim nekom funkcioneru SAD pojasnim da su Srbi, bez obzira kojoj veri pripadali, slobodan narod koji sam odlučuje napadne me… »

Vesti dana »