Povezane vesti

Nikolina Pišek je pre Vidoja Ristovića bila verena za zgodnog ronioca: „Morao sam da je napustim i dam joj šansu da…

Nikolina Pišek je pre Vidoja Ristovića bila verena za zgodnog ronioca: „Morao sam da je napustim i dam joj šansu da…

Nova 09.07.2024
Poznata voditeljka je pre dve godine iznenada ostala udovica, kada je od posledica srčanog udara preminuo njen suprug Vidoje Ristović. Nikolina Pišek oduvek je važila za jednu od najpoželjnijih žena u regionu, a malo su poznati detalji iz njenog… »
Nikolina Pišek volela je ovog zgodnog ronioca: Bili su u tajnoj vezi, spremala se i svadba, a onda je bankrotirao!

Nikolina Pišek volela je ovog zgodnog ronioca: Bili su u tajnoj vezi, spremala se i svadba, a onda je bankrotirao!

Kurir 09.07.2024
Voditeljka Nikolina Pišek pre dve godine ostala je bez supruga Vidoja Ristovića, a pre nego što se udala za njega bila je verena za hrvatskog ronioca Kristijana Curavića. Bili su zajedno pre više od 10 godina, a mnogi su mislili da nikada neće… »
Bivši verenik Nikoline Pišek godinama ćutao, a onda sve izneo u javnost: "Morao sam da je ostavim"

Bivši verenik Nikoline Pišek godinama ćutao, a onda sve izneo u javnost: "Morao sam da je ostavim"

Blic 09.07.2024
Voditeljka Nikolina Pišek pre dve godine ostala je bez supruga Vidoja Ristovića, a pre nego što se udala za njega bila je verena za hrvatskog ronioca Kristijana Curavića. Nikolina i Kristijan su se rastali nakon tri godine veze, a ona se nakon raskida… »

Vesti dana »