Povezane vesti

"Znam šta Putin sprema" Visoki zvaničnik NATO upozorava: Slede atentati i požari širom Evrope! Moskva sprovodi tajnu…

"Znam šta Putin sprema" Visoki zvaničnik NATO upozorava: Slede atentati i požari širom Evrope! Moskva sprovodi tajnu…

Kurir 09.07.2024
Rusiji nedostaje municije i vojske da započne veliku ofanzivu u Ukrajini i prinuđena je da obezbedi značajne zalihe naoružanja iz drugih zemalja! Visoki NATO zvaničnik, koji je pričao sa novinarima pred samit u Vašingtonu pod uslovom anonimnosti… »
Znam šta Putin sprema" Visoki zvaničnik NATO upozorava: Slede atentati i požari širom Evrope, velika panika

Znam šta Putin sprema" Visoki zvaničnik NATO upozorava: Slede atentati i požari širom Evrope, velika panika

Pravda 09.07.2024
Rusiji nedostaje municije i vojske da započne veliku ofanzivu u Ukrajini i prinuđena je da obezbedi značajne zalihe naoružanja iz drugih zemalja! Visoki NATO zvaničnik, koji je pričao sa novinarima pred samit u Vašingtonu pod uslovom anonimnosti… »
Hitno upozorenje NATO-a: Moskva sprovodi tajnu kampanju, slede atentati i požari širom Evrope!

Hitno upozorenje NATO-a: Moskva sprovodi tajnu kampanju, slede atentati i požari širom Evrope!

Alo 09.07.2024
Rusiji nedostaje municije i vojske za veliku ofanzivu u Ukrajini. Prema izjavi visokog NATO zvaničnika, Rusija se suočava sa nedostatkom municije i vojnih resursa potrebnih za pokretanje velike ofanzive u Ukrajini. Takođe, navodi se da je ruski… »
Rusija nema kapacitete da pokrene veliku ofanzivu na Ukrajinu, kaže zvaničnik NATO-a

Rusija nema kapacitete da pokrene veliku ofanzivu na Ukrajinu, kaže zvaničnik NATO-a

Politika 09.07.2024
Rusiji i dalje nedostaju municija i trupe da pokrene veliku ofanzivu u Ukrajini, a očekuje se da će ukrajinske snage intenzivirati ofanzivne operacije kada snabdevanje oružjem i vremenski uslovi dozvole, izjavio je danas neimenovani visoki zvaničnik… »
NATO: Rusija nema snage da nastavi

NATO: Rusija nema snage da nastavi

B92 09.07.2024
Rusiji i dalje nedostaju municija i trupe da pokrene veliku ofanzivu u Ukrajini, a očekuje se da će ukrajinske snage intenzivirati ofanzivne operacije kada snabdevanje oružjem i vremenski uslovi dozvole. Ovo je izjavio danas neimenovani visoki… »
“Rusija nema kapacitete da pokrene veliku ofanzivu na Ukrajinu”

“Rusija nema kapacitete da pokrene veliku ofanzivu na Ukrajinu”

Vesti online 09.07.2024
Rusiji i dalje nedostaju municija i trupe da pokrene veliku ofanzivu u Ukrajini, a očekuje se da će ukrajinske snage intenzivirati ofanzivne operacije kada snabdevanje oružjem i vremenski uslovi dozvole, izjavio je danas neimenovani visoki zvaničnik… »
Zelenski: "Boriću se da na samitu NATO budu donete odluke za jačanje ukrajinske pvo"

Zelenski: "Boriću se da na samitu NATO budu donete odluke za jačanje ukrajinske pvo"

Blic 09.07.2024
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas, po dolasku u Vašington, da će se boriti da na samitu NATO-a budu donete odluke za jačanje ukrajinske protivvazdušne odbrane i za isporuku više borbenih aviona F-16. - Borimo se za dodatne… »

Vesti dana »