Povezane vesti

"Neću da ispadam budala!": Marija Kulić prvi put o Miljani posle diskvalifikacije, pa pustila suzu zbog njega

"Neću da ispadam budala!": Marija Kulić prvi put o Miljani posle diskvalifikacije, pa pustila suzu zbog njega

Telegraf 09.07.2024
Preporučujemo. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz "Elite" pet dana pred finale čime je napravila potpunu pometnju na imanju. Sada je Marija Kulić progovorila o celoj situaciji. - Meni je stvarno žao što ste došli, trenutno nisam u situaciji da… »
Kaznu će da plati sledećim učešćem, za ovo je isplaćena! Marija Kulić nakon što je Miljana diskvalifikovana iz Elite…

Kaznu će da plati sledećim učešćem, za ovo je isplaćena! Marija Kulić nakon što je Miljana diskvalifikovana iz Elite…

Alo 09.07.2024
Brutalno iskrena. Miljana Kulić diskvalfiivakna je iz rijalitija ,,Elita 7", saopštio je Veliki šef, pismom koje je poslao takmičarima na adresu Bele kuće. Naime, Marija Kulić je sada prokomentarisala je ćerkin izlazak iz rijalitija. - Miljana… »
"Kaznu će da plati sledećim učešćem, za ovo je isplaćena" Marija nakon Miljanine diskvalifikacije: Prista bih da radim…

"Kaznu će da plati sledećim učešćem, za ovo je isplaćena" Marija nakon Miljanine diskvalifikacije: Prista bih da radim…

Kurir 09.07.2024
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz " Elite" pet dana pred finale, Marija Kulić prokomentarisala je ćerkin izlazak iz rijalitija. - Miljana spava, ja imam još dve ćerke koje ne vole toliko eksponiranje. Što se tiče Miljanine diskvalifikacije, ne… »

Vesti dana »