Povezane vesti

Produžen pritvor učeniku koji je pretukao nastavnika na času: "Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav"

Produžen pritvor učeniku koji je pretukao nastavnika na času: "Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav"

Blic 10.07.2024
Malolеtniku iz Bačkе Palankе koji jе uhapšеn zbog sumnjе da jе u 8. maja napao Slobodana Z. (65), nastavnika Tеhničkе školе „9. maj” iz tog mеsta i nanеo mu tеškе tеlеsnе povrеdе, produžеn jе pritvor koji možе da trajе do… »
Produžen pritvor maloletniku koji je napao nastavnika u Bačkoj Palanci i teško ga povredio

Produžen pritvor maloletniku koji je napao nastavnika u Bačkoj Palanci i teško ga povredio

Radio 021 10.07.2024
Maloletniku (16) iz Bačke Palanke, koji je uhapšen zbog sumnje da je u 8. maja napao nastavnika Tehničke škole "9. maj" iz tog mesta i naneo mu teške telesne povrede, produžen je pritvor. Kako piše Dnevnik, pritvor je produžen do 4. avgusta. On se… »
Iza rešetaka zbog krivičnog dela napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti Maloletniku koji je pretukao…

Iza rešetaka zbog krivičnog dela napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti Maloletniku koji je pretukao…

Dnevnik 10.07.2024
Maloletniku iz Bačke Palanke koji je uhapšen zbog sumnje da je u 8. maja napao Slobodana Z. (65), nastavnika Tehničke škole „9. maj” iz tog mesta i naneo mu teške telesne povrede, produžen je pritvor koji može da traje do 4. avgusta, saznaje… »

Vesti dana »