Povezane vesti

Probudimo supermoći

Probudimo supermoći

Radar 10.07.2024
Na sajtu exitfest.org, pored ostalog, najavljuju da će sa Tvrđave zagrmeti rifovi kultne Killing in the Name iz gitare Toma Morela, koosnivača benda Rage Against the Machine. Od 10. do 14. jula, na Petrovaradinskoj tvrđavi održava se Exit… »
VIDEO: Baby Lasagna uzbuđen zbog nastupa u Novom Sadu: "Prevrće mi se u želucu i imam tremu"

VIDEO: Baby Lasagna uzbuđen zbog nastupa u Novom Sadu: "Prevrće mi se u želucu i imam tremu"

Radio 021 10.07.2024
Danas je nulti dan Exita, a čast da nastupa prvi i da otvori program pripala je Baby Lasagni. Njega će pratiti umetnici nove generacije poput Iniko i Buraka Jetera, a kao specijalni gost nastupiće Dimas Kudajbergen, cenjeni svetski vokal. Stižu i… »
Led Na egzitu probija bejbi lazanja Marko Purišić: "Prevrće mi se u stomaku i imam tremu, ali jedva čekam" Evo detaljnog…

Led Na egzitu probija bejbi lazanja Marko Purišić: "Prevrće mi se u stomaku i imam tremu, ali jedva čekam" Evo detaljnog…

Kurir 10.07.2024
Sve je spremno za početak Egzita. Za samo nekoliko sati, od 10. do 14. jula, jedinstveno zvezdano pleme okuplja se na Petrovaradinskoj tvrđavi, a sa uzbuđenjem se iščekuju nastupi nekih od najvećih svetskih muzičara iz široke i šarene žanrovske… »

Vesti dana »