Povezane vesti

Miljuš: Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Miljuš: Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Novi magazin 10.07.2024
Član Predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš saopštio je danas da je predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić, tvrdnjom da je Srđan Škoro pozivao na ubistvo Danila Vučića, obmanuo javnost kako bi se dodvorio… »
Miljuš (SSP): Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Miljuš (SSP): Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Beta 10.07.2024
Član Predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš saopštio je danas da je predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić, tvrdnjom da je Srđan Škoro pozivao na ubistvo Danila Vučića, obmanuo javnost kako bi se dodvorio… »
Miljuš (SSP): Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Miljuš (SSP): Dačić obmanjuje javnost kako bi se dodvorio Vučiću

Danas 10.07.2024
Član Predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš saopštio je danas da je predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić, tvrdnjom da je Srđan Škoro pozivao na ubistvo Danila Vučića, obmanuo javnost kako bi se dodvorio… »
„Dačić je služio bračnom paru Milošević, a sad Vučiću“: Branko Miljuš odgovara na optužbe lideru SPS

„Dačić je služio bračnom paru Milošević, a sad Vučiću“: Branko Miljuš odgovara na optužbe lideru SPS

Nova 10.07.2024
Povodom izjave ministra policije Ivice Dačića da Stranka slobode i pravde snosi odgovornost za navodne pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i njegovoj porodici, reagovao je potpredsednik SSP Branko Miljuš. „Kada se Ivica Dačić ulizuje… »
"Ako imam kofer, šta ima Đilas": Dačić: Želim mu da još dugo ostane lider opozicije, jer dok vlast ima takvu opoziciju…

"Ako imam kofer, šta ima Đilas": Dačić: Želim mu da još dugo ostane lider opozicije, jer dok vlast ima takvu opoziciju…

Blic 10.07.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da od kada postoji SPS govori se da samo što nije propala, a da oni 16. i 17. jula obeležavaju 34 godine postojanja. - Kad je reč o privesku… »
Dačić nastavlja rat sa Đilasom: Želim mu da još dugo ostane lider opozicije

Dačić nastavlja rat sa Đilasom: Želim mu da još dugo ostane lider opozicije

Nova 10.07.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da od kada postoji SPS govori se da samo što nije propala, a da oni 16. i 17. jula obeležavaju 34 godine postojanja. „Kad je reč o privesku… »
Dačić: Socijalisti nisu propali niti su nečiji privezak, u julu slavimo 34 godine novog života

Dačić: Socijalisti nisu propali niti su nečiji privezak, u julu slavimo 34 godine novog života

Radio 021 10.07.2024
Predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je da opozicija stalno priča kako socijalisti samo što nisu propali i da su nečiji privezak što je, kako je naveo, glupost. "Mi slavimo u julu 34 godine stranke. Ovog novog života, da ne pričamo o onom što je… »
Ako ja imam kofer, šta je kod njega: Dačić odgovorio Đilasu, optuživši najbližu rodbinu njegove supruge za saradnju sa…

Ako ja imam kofer, šta je kod njega: Dačić odgovorio Đilasu, optuživši najbližu rodbinu njegove supruge za saradnju sa…

Danas 10.07.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da od kada postoji SPS govori se da samo što nije propala, a da oni 16. i 17. jula obeležavaju 34 godine postojanja. „Kad je reč o privesku… »

Vesti dana »