Povezane vesti

Jeziva ispovest žene koja je preživela ujed stršljena: Osetila sam jak ubod, celo telo se osulo, gušila sam se, a onda...

Jeziva ispovest žene koja je preživela ujed stršljena: Osetila sam jak ubod, celo telo se osulo, gušila sam se, a onda...

Kurir 10.07.2024
Muškarac (45) iz Medveđe umro je juče na kućnom pragu od ujeda stršljena, piše Jugmedia. Meštani kažu da ga je stršljen ujeo u venu na vratu. Naime, stršnjen je najveći insekt iz porodice osa i njegov ujed može biti smrtonosan. D. K. (48)… »
Šta da uradite kad vas ubode stršljen? Njegov otrov sadrži supstancu koja je opasna za ljude

Šta da uradite kad vas ubode stršljen? Njegov otrov sadrži supstancu koja je opasna za ljude

City magazine 10.07.2024
Jedan stršljen može da ubode jednom ili više puta, a ponekad se stršljeni roje, što može da dovede do desetina ili stotina uboda. Stršljeni su insekti koji pripadaju porodici osa i poznati su po svojoj neprijatnoj žaoci. Oni su jedna od hiljadu… »
Ubod stršljena može biti smrtonosan: U njihovom otrovu nalazi se opasna supstanca za ljude i jednu stvar morate odmah da…

Ubod stršljena može biti smrtonosan: U njihovom otrovu nalazi se opasna supstanca za ljude i jednu stvar morate odmah da…

Nova 10.07.2024
Juče su domaći mediji objavili da je četrdesetpetogodišnji muškarac iz Medveđe umro od ujeda stršljena na kućnom pragu i da nije stigao da pozove Hitnu pomoć. Kako se navodi stršljen ga je ujeo za venu na vratu. Kada je ubod stršljena u… »

Vesti dana »