Povezane vesti

Šta čeka košarkaše Srbije: I Davidovac povređen, konačan spisak za Olimpijske igre 23. ili 24. jula

Šta čeka košarkaše Srbije: I Davidovac povređen, konačan spisak za Olimpijske igre 23. ili 24. jula

Danas 10.07.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas na konferenciji za novinare u Beogradu da trenutno nije zadovoljan fizičkim stanjem ekipe, ali i dodao da se „vidi pomak“. „Nisam zadovoljan trenutnim fizičkim stanjem… »
Svetislav Pešić pozdravio Đokovića: Toliko sam ponosan na njega

Svetislav Pešić pozdravio Đokovića: Toliko sam ponosan na njega

Danas 10.07.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić se na konferenciji za novinare obratio i najtrofejnijem teniseru Novaku Đokoviću, a sve uz reči hvale. Pešić je istakao da je veoma ponosan na Đokovića. „Voleo bih da pozdravim… »
Pešić: Nisam zadovoljan fizičkim stanjem ekipe

Pešić: Nisam zadovoljan fizičkim stanjem ekipe

Nedeljnik 10.07.2024
(Beta) – Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da trenutno nije zadovoljan fizičkim stanjem ekipe, ali i dodao da se „vidi pomak“. „Nisam zadovoljan trenutnim fizičkim stanjem ekipe, uvek može bolje, ali dobro… »
Svetislav Pešić se obratio naciji posle prvog dela priprema! Kari o povređenim igračima i otkrio kada će objaviti konačan…

Svetislav Pešić se obratio naciji posle prvog dela priprema! Kari o povređenim igračima i otkrio kada će objaviti konačan…

Kurir 10.07.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić obratio se naciji i javnosti povodom dosadašnjeg dela priprema i svega onoga što je urađeno do ovog trenutka. Selektor je kao i uvek imao mnogo informacija koje je podelio sa prisutnim… »
Pešić: Nisam zadovoljan fizičkim stanjem ekipe

Pešić: Nisam zadovoljan fizičkim stanjem ekipe

Radio sto plus 10.07.2024
“Nisam zadovoljan trenutnim fizičkim stanjem ekipe, uvek može bolje, ali dobro je da se vidi pomak. Igrači dolaza iz različitih sredina i sada treba da se naviknemo jedni na druge i da se uklopimo, a vremena nema mnogo. Prva utakmica nas čeka već… »
Selektor Pešić upitan o timskoj hemiji, pa poručio: "Treba da kupite moju knjigu, nemojte da držim kliniku..."

Selektor Pešić upitan o timskoj hemiji, pa poručio: "Treba da kupite moju knjigu, nemojte da držim kliniku..."

Telegraf 10.07.2024
Imao je i poruku za novinare. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić održao je konferenciju za medije nakon završene prve faze priprema za Olimpijske igre u Parizu, dok će drugu fazu odraditi u Lionu, pa potom i Abu Dabiju na… »
Ovo mnoge zanima! Selektor Svetislav Pešić o povredi Nikole Jovića: Evo kakvo je stanje sjajnog košarkaša, ove reči…

Ovo mnoge zanima! Selektor Svetislav Pešić o povredi Nikole Jovića: Evo kakvo je stanje sjajnog košarkaša, ove reči…

Kurir 10.07.2024
Košarkaši Srbije završili su prvi deo priprema pred početak Olimpijskih igara u Parizu. Selektor naše reprezentacije Srbije Svetislav Pešić obratio se naciji tim povodom i sumirao utiske dosadašnjeg dela priprema i svega onoga što je urađeno do… »
Selektor Pešić otkrio stanje Nikole Jovića: "Videćemo da li ga mogu pripremiti..."

Selektor Pešić otkrio stanje Nikole Jovića: "Videćemo da li ga mogu pripremiti..."

Telegraf 10.07.2024
Dotakao se selektor i povređenog Jovića. Početak Olimpijskih igara u Parizu je sve bliže, a košarkaši Srbje završili su prvi deo priprema. Upravo tim povodom, na konferenciji za medije govorio je selektor košarkaške reprezentacije Srbije… »
Pešić komentarisao grupu Srbije na OI: "Ja sam rekao da će Portoriko biti najozbiljniji..."

Pešić komentarisao grupu Srbije na OI: "Ja sam rekao da će Portoriko biti najozbiljniji..."

Telegraf 10.07.2024
Govorio je Pešić o mnogobrojnim temama, a jedna koje se posebno dotakao jeste i grupa Srbije u Parizu, gde su osim Orlova i SAD, Južni Sudan i Portoriko. Košarkaši Srbije okončali su prvi deo priprema pred Olimpijske igre koje će ove godine biti… »
Moćne reči Pešića o Đokoviću i svađi sa navijačima: "Ponosan što je uzeo mikrofon i rekao ovima tamo..."

Moćne reči Pešića o Đokoviću i svađi sa navijačima: "Ponosan što je uzeo mikrofon i rekao ovima tamo..."

Telegraf 10.07.2024
Osvrnuo se Pešić na brojne teme, a jedna od njih bilo je i učešće Novaka Đokovića na Vimbldonu i Olimpijskeim igrama. Košarkaška reprezentacija Srbije odradila je prvi deo priprema za predstojeće Olimpijske igre, a pred drugu fazu javnosti se… »
Da li ovo treba da brine? Selektor Pešić otkrio kada ćemo znati konačan spisak reprezentacije

Da li ovo treba da brine? Selektor Pešić otkrio kada ćemo znati konačan spisak reprezentacije

Telegraf 10.07.2024
Govorio je popularni Kari o mnogim temama, a kako kaže, ekipa još uvek nije na onom nivou na kojem bi on želeo da bude. Košarkaška reprezentacija Srbije okončala je prvi deo priprema za Olimpijske igre u Parizu, a tom prilikom, naciji se obratio… »

Vesti dana »