Povezane vesti

Sve vreme mi je bio na rukama kad je pao: Emina Jahović ostala bez oca u ranom detinjstvu, a evo šta kaže o bolnim ranama

Sve vreme mi je bio na rukama kad je pao: Emina Jahović ostala bez oca u ranom detinjstvu, a evo šta kaže o bolnim ranama

Večernje novosti 10.07.2024
EMINA JAHOVIĆ izgubila je oca, Nusreta, još u ranom detinjstvu. Foto: ATA images Eminin otac bio je cenjen kardiolog za kog je ona bila jako vezana, a preminuo je od posledica infarkta. Foto ATA Images - Ja sam jetim... To je na turskom kad je dete… »
Emina Jahović progovorila o najvećoj traumi u životu: Bili smo sami kod kuće kad je dobio infarkt!

Emina Jahović progovorila o najvećoj traumi u životu: Bili smo sami kod kuće kad je dobio infarkt!

Svet plus 10.07.2024
Emina Jahović, otkriva da je kao dete doživela traumu koja je ostavila dubok trag na nju. Popularna pevačica otkriva da joj je jako bilo teško, jer je odrastala bez oca, koji je preminuo od posledica infarkta. Jednom prilokom ispričala je, da je smrt… »
"Bili smo sami u kući kada je imao infarkt, pao mi je na ruke": Velika tragedija je obeležila život Emine Jahović: "On je…

"Bili smo sami u kući kada je imao infarkt, pao mi je na ruke": Velika tragedija je obeležila život Emine Jahović: "On je…

Blic 10.07.2024
Pevačica Emina Jahović još u detinjstvu se suočila sa velikim gubitkom kada je njen otac, Nusret, za kojeg je bila jako vezana, premunuo. Otac Emine Jahović bio je cenjen kardiolog, a umro je dok je pevačica bila mala od posledica infarkta. - Ja sam… »
"Sve vreme mi je bio na rukama kad je pao" Emina Jahović ostala je bez oca u ranom detinjstvu: Nema dana da ga se ne setim...

"Sve vreme mi je bio na rukama kad je pao" Emina Jahović ostala je bez oca u ranom detinjstvu: Nema dana da ga se ne setim...

Kurir 10.07.2024
Pevačica Emina Jahović izgubila je oca, Nusreta, još u ranom detinjstvu. Eminin otac bio je cenjen kardiolog za kog je ona bila jako vezana, a preminuo je od posledica infarkta. - Ja sam jetim... To je na turskom kad je dete siroče, kad ostane bez oca… »

Vesti dana »