Povezane vesti

Kristijan Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Kristijan Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Politika 10.07.2024
SARAJEVO – Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika, rekao je da neće dozvoliti "razdruživanje" Republike Srpske od Federacije BiH i poručio da ima alate da to spreči.  "Imam na raspolaganju sve instrumente… »
Šmit preti: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Šmit preti: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Sputnik 10.07.2024
Kristijan Šmit, takozvani visoki predstavnik, rekao je da neće dozvoliti razdruživanje Republike Srpske od Federacije BiH i poručio da ima alate da to spreči. Imam na raspolaganju sve instrumente kako bih osigurao sprovođenje Dejtonskog mirovnog… »
Šmit preti: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Šmit preti: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

B92 10.07.2024
Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika, rekao je da neće dozvoliti "razdruživanje" Republike Srpske od Federacije BiH i poručio da ima alate da to spreči. "Imam na raspolaganju sve instrumente kako bih osigurao… »
Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim a ne da se vraćamo u 19. vek

Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim a ne da se vraćamo u 19. vek

Euronews 10.07.2024
Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika, rekao je da neće dozvoliti "razdruživanje" Republike Srpske od Federacije BiH i poručio da ima alate da to spreči. "Imam na raspolaganju sve instrumente kako bih osigurao… »
Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

Šmit: Neću dozvoliti razdruživanje Srpske, imam alate da to sprečim

RTV 10.07.2024
SARAJEVO - Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika, rekao je da neće dozvoliti "razdruživanje" Republike Srpske od Federacije BiH i poručio da ima alate da to spreči. "Imam na raspolaganju sve instrumente kako… »

Vesti dana »