Povezane vesti

Vučić razgovarao sa novim predsednikom irana Razgovarali o geopolitičkoj situaciji: "Zahvalio sam na poštovanju…

Vučić razgovarao sa novim predsednikom irana Razgovarali o geopolitičkoj situaciji: "Zahvalio sam na poštovanju…

Kurir 10.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa novoizabranim predsednikom Islamske Republike Iran Masudom Pezeškijanom. - Čestitao sam predsedniku Pezeškijanu izbor na važnu i odgovornu funkciju i poželeo uspeh u vršenju… »
Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Politika 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras predsedniku Irana Masudu Pezeškijanu izbor na važnu i odgovornu funkciju i poželeo uspeh u vršenju teških dužnosti koje su pred njim. Na Instagram profilu buducnostsrbijeav se navodi da je… »
Vučić čestitao Pezeškijanu: Zahvalnost Iranu na poštovanju teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije

Vučić čestitao Pezeškijanu: Zahvalnost Iranu na poštovanju teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije

RTS 10.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić čestitao je novoizabranom predsedniku Irana Masudu Pezeškijanu i zahvalio Teheranu na poštovanju teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije. Predsednik Vučić čestitao je novom predsedniku Irana Masudu Pezeškijanu… »
Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Euronews 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras predsedniku Irana Masudu Pezeškijanu izbor na važnu i odgovornu funkciju i poželeo uspeh u vršenju teških dužnosti koje su pred njim. Na Instagram profilu buducnostsrbijeav se navodi da je… »
Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Vučić čestitao Pezeškijanu na izboru za novog predsednika Irana

Telegraf 10.07.2024
Na Instagram profilu buducnostsrbijeav se navodi da je srpski predsednik razgovarao sa novoizabranim predsednikom Islamske Republike Iran Pezeškijanom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras predsedniku Irana Masudu Pezeškijanu izbor… »
Vučić razgovarao sa novoizabranim predsednikom Irana: "Govorili smo o produbljivanju saradnje" FOTO

Vučić razgovarao sa novoizabranim predsednikom Irana: "Govorili smo o produbljivanju saradnje" FOTO

B92 10.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa novoizabranim predsednikom Islamske Republike Iran Masudom Pezeškijanom. "Čestitao sam predsedniku Pezeškijanu izbor na važnu i odgovornu funkciju i poželeo uspeh u vršenju… »

Vesti dana »