Povezane vesti

Italijanski teniser Lorenco Muzeti protivnik Novaku Đokoviću u polufinalu Vimbldona

Italijanski teniser Lorenco Muzeti protivnik Novaku Đokoviću u polufinalu Vimbldona

Politika 10.07.2024
LONDON – Italijanski teniser Lorenco Muzeti plasirao se u polufinale Vimbldona, pošto je danas u četvrtfinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 3:6, 7:6 (7:5), 6:2, 3:6, 6:1. Meč je trajao tri sata i 31 minuta. Muzeti je 25. teniser sveta… »
Lorenco Muzeti: „Đoković je svuda legenda“

Lorenco Muzeti: „Đoković je svuda legenda“

Hot sport 10.07.2024
Italijan i Srbin će ukrsitit koplja u meču za finale najprestižnijeg teniskog turnira Italijanski teniser Lorenco Muzeti najavio je svoj polufinalni duel na Vimbldonu protiv Novaka Đokovića, koji će se odigrati u petak. U drugom polufinalu snage će… »
Muzeti: "Novak je jedan od najvećih izazova, ali ja sam ambiciozan momak"

Muzeti: "Novak je jedan od najvećih izazova, ali ja sam ambiciozan momak"

Sportske.net 10.07.2024
Lorenco Muzeti slavio je protiv Tejlora Frica sa 3:2 i plasirao se u polufinale Vimbldona gde će igrati sa Novakom Đokovićem. "Nemam reči, teško mi je da govorim, ali probaću. Još nisam svestan šta sam učinio. Hvala svima što su došli, svim… »
Muzeti pred Đokovića: "Samo da ne završimo u 3.00 ujutru"

Muzeti pred Đokovića: "Samo da ne završimo u 3.00 ujutru"

B92 10.07.2024
Italijanski teniser Lorenco Muzeti govorio je o Novaku Đokoviću pred njihov polufinalni susret na Vimbldonu. Muzeti je pobedio Tejlora Frica posle pet setova, a sa Novakom će igrati u petak. Nedavno su igrali na Rolan Garosu, kada je Đoković slavio… »
Muzeti u polufinalu Vimbldona protiv Đokovića

Muzeti u polufinalu Vimbldona protiv Đokovića

Radio sto plus 10.07.2024
Muzeti, 25. igrač sveta, pobedio je posle tri sata i 27 minuta i prvi put u karijeri se plasirao u polufinale grend slem turnira. Fric je u četvrtom gemu prvog seta oduzeo servis Muzetiju, prednost brejka je sačuvao do kraja i poveo u meču. Teniseri… »
Novak je legenda - pogotovo na vimbldonu: Museti nahvalio Đokovića pa mu zapretio pred veliki okršaj!

Novak je legenda - pogotovo na vimbldonu: Museti nahvalio Đokovića pa mu zapretio pred veliki okršaj!

Kurir 10.07.2024
Italijanski teniser Lorenco Museti plasirao se u polufinale Vimbldona pošto je slavio nad Amerikancem Tejlorom Fricom sa 3:2, po setovima 3:6, 7:6 (7-5), 6:2, 3:6, 6:1. Posle meča Italijan je bio presrećan " Nemam reči, teško je da pričam, ali daću… »
Đoković saznao sa Kim igra u polufinalu Vimbldona! Sve je spremno za veliki meč u petak!

Đoković saznao sa Kim igra u polufinalu Vimbldona! Sve je spremno za veliki meč u petak!

Dnevnik 10.07.2024
LONDON: Italijanski teniser Lorenco Muzeti plasirao se u polufinale Vimbldona, pošto je danas u četvrtfinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 3:6, 7:6 (7:5), 6:2, 3:6, 6:1. Meč je trajao tri sata i 31 minuta. Muzeti je 25. teniser sveta, dok… »
Muzeti u polufinalu Vimbldona protiv Đokovića

Muzeti u polufinalu Vimbldona protiv Đokovića

Radio 021 10.07.2024
Italijanski teniser Lorenco Muzeti plasirao se danas u polufinale londonskog Vimbldona, pošto je pobedio 12. igrača sveta Amerikanca Tejlora Frica posle pet setova, 3:6, 7:6, 6:2, 3:6, 6:1. Muzeti, 25. igrač sveta, pobedio je posle tri sata i 27 minuta… »
"On je legenda": Museti nahvalio Đokovića posle pitanja, pa mu "zapretio" pred polufinale

"On je legenda": Museti nahvalio Đokovića posle pitanja, pa mu "zapretio" pred polufinale

Telegraf 10.07.2024
Italijan kaže da će pružiti žestok otpor. Lorenco Museti je napravio malo iznenađenje u četvrtfinalu Vimbldona i zakazao je duel sa Novakom Đokovićem u polufinalu, koje je na programu u petak. Museti je eliminisao Tejlora Frica u pet setova i gako… »
Poznat rival Novaka Đokovića u polufinalu Vimbldona posle spektakla u pet setova! Siner ima svog "zamenika"

Poznat rival Novaka Đokovića u polufinalu Vimbldona posle spektakla u pet setova! Siner ima svog "zamenika"

Telegraf 10.07.2024
Lorenzo Museti napravio je još jedno iznenađenje i prošao među četiri najbolja. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković saznao je svog rivala u polufinalu Vimbldona i to će biti senzacionalni Lorenzo Museti iz Italije, koji je uspeo da izbaci… »

Vesti dana »