Povezane vesti

Haos u "Eliti" zbog Jelenine prevare: Obezbeđenje uletelo u Belu kuću dva dana pred finale: "Uništio si život Ivanu"

Haos u "Eliti" zbog Jelenine prevare: Obezbeđenje uletelo u Belu kuću dva dana pred finale: "Uništio si život Ivanu"

Blic 11.07.2024
Situacija u "Eliti" sve je napetija kako se bliži kraj, a otkako je Jelena Marinković priznala da je prevarila svog muža Ivana Marinkovića sa Urošem Rajačićem, strasti u Beloj kući se ne smiruju. Tokom "Igre istine" Jelena Marinković postavila je… »
"Žao mi je što sam osramotila Ivana": Nakon javne prevare, Jelena Marinković se slomila na komade - Jecaji odzvanjaju Belom…

"Žao mi je što sam osramotila Ivana": Nakon javne prevare, Jelena Marinković se slomila na komade - Jecaji odzvanjaju Belom…

Blic 11.07.2024
Nakon što je priznala da je prevarila Ivana Marinkovića sa Urošem Rajačićem, Jelena Marinković ogolila je dušu i progovorila o svojim emocijama. Jelena Marinković je gostovala u radio-emisiji "Amnezija" kod Milene Kačavende i Marka Janjuševića… »
Jelena priznala da je zaljubljena u uroša: Nije mi falio... , već pažnja! Nakon što je ogolila dušu, Janjuš je urnisao

Jelena priznala da je zaljubljena u uroša: Nije mi falio... , već pažnja! Nakon što je ogolila dušu, Janjuš je urnisao

Kurir 11.07.2024
Ivan i Jelena Marinković zajedno su šest godina, a prošle godine su napravili i veliku svadbu. Po svemu sudeći njihov brak neće još dugo trajati, a sve zbog Jelenine afere sa Urošem Rajačićem. Njihovo flertovanje trajalo je dva meseca, a sve je… »
"Uništio si ivanu život i brak!" Učesnici "Elite" van kontrole, dva dana pre kraja potpuno podivljali: Obezbeđenje ih…

"Uništio si ivanu život i brak!" Učesnici "Elite" van kontrole, dva dana pre kraja potpuno podivljali: Obezbeđenje ih…

Kurir 11.07.2024
Do velikog finala ostalo je samo dva dana, a učesnici "Elite" su sve napetiji i nervozniji. Otkako se saznalo da je Jelena Marinković prevarila supruga Ivana Marinkovića sa cimerom Urošem Rajačićem, incidenti i svađe između njih su svakodnevni… »
Šarala je, varala, krila telefon, počela je da izlazi sa tim momkom: Na optužbe za bračno neverstvo, Goca Tržan ćuti

Šarala je, varala, krila telefon, počela je da izlazi sa tim momkom: Na optužbe za bračno neverstvo, Goca Tržan ćuti

Svet & Skandal 11.07.2024
Ivan Marinković o prevari bivše supruge ponovo govorio Ivan Marinković je pred sam kraj rijalitija odlučio da se razvede od svoje supruge Jelene, nakon što je saznao da ga je prevarila. Antonio Ahel/ATAImages Nakon što je Uroš Rajačić priznao da… »
Žestok okršaj terze i Uroša! Vanredno stanje u Eliti, obezbeđenje momentalno uletelo!

Žestok okršaj terze i Uroša! Vanredno stanje u Eliti, obezbeđenje momentalno uletelo!

Alo 11.07.2024
Situacija se zahuktava. Žestok sukob desio se sinoć u Eliti, a glavni akteri bili su Uroš Rajačić i Borislav Terzić. Oni su se pokoškali nakon što je Terza javno rekao šta misli o cimeru, što je Uroša izvelo iz takta. - Ša misliš, ko je… »
Prao sebe za propali brak, pa pričao da ga goca vara: Šok tvrdnje Ivana Marinkovića o navodnom neverstvu bivše žene…

Prao sebe za propali brak, pa pričao da ga goca vara: Šok tvrdnje Ivana Marinkovića o navodnom neverstvu bivše žene…

Blic 11.07.2024
Rijaliti učesnik Ivan Marinković u "Eliti" saznao je da ga je supruga Jelena Ilić prevarila sa Urošem Rajačićem, što mu je otvoreno i priznala. Ivan je pao u očaj zbog neverstva supruge, a tokom jedne žučne rasprave uporedio ju je sa pevačicom… »
"Uradiš isto što i bivša žena" Ivan Marinković se obrušio na Jeleninu, a onda spomenuo i neverstvo pevačice! Očajan!

"Uradiš isto što i bivša žena" Ivan Marinković se obrušio na Jeleninu, a onda spomenuo i neverstvo pevačice! Očajan!

Kurir 11.07.2024
Ivan Marinković i dalje ne dolazi sebi zbog neverstva supruge Jelene koja ga je prevarila u rijalitiju sa Urošem Rajčićem. Strasti se nisu smirili ni tokom danađnjeg dana, kada je Marinković napao Jelenu u pušionicu i ušao s njom u žestoki… »
Nije mogao da podnese da mu je propao brak sa Gocom! Šok tvrdnje Ivana Marinkovića da ga je bivša žena varala: Krila je…

Nije mogao da podnese da mu je propao brak sa Gocom! Šok tvrdnje Ivana Marinkovića da ga je bivša žena varala: Krila je…

Kurir 11.07.2024
Ivana Marinkovića supriga Jelena Ilić prevarila je prevarila sa Urošem Rajačićem, što mu je otvoreno i priznala. Ivan je pao u očaj zbog neverstva supruge, a tokom jedne žučne rasprave uporedio ju je sa pevačicom Gocom Tržan, sa kojom je bio u… »
"Uradila si mi isto što i goca tržan": Ivana Marinkovića prevarila Jelena, a onda spomenuo i neverstvo pevačice, obrušio…

"Uradila si mi isto što i goca tržan": Ivana Marinkovića prevarila Jelena, a onda spomenuo i neverstvo pevačice, obrušio…

Blic 10.07.2024
Afera Jelene Ilić u "Eliti" sa Urošem Rajačićem šokirala je gledaoce rijalitija, a Ivan Marinković i dalje ne dolazi sebi zbog neverstv supruge. Strasti se nisu smirili ni tokom danađnjeg dana, kada je Marinković napao Jelenu u pušionicu i ušao… »
"Njeni roditelji su bili protiv Ivana": Jelenina prijateljica dala svoj sud o njenoj prevari u rijalitiju: "Svi smo u šoku"

"Njeni roditelji su bili protiv Ivana": Jelenina prijateljica dala svoj sud o njenoj prevari u rijalitiju: "Svi smo u šoku"

Blic 10.07.2024
Jelena Ilić prevarila je Ivana Marinkovića u "Eliti" sa Urošem Rajačićem, te ne prestaju brojne optužbe i osude na njen račun. Sada se oglasila njena prijateljica Izabela koja je otkrila šta misli o prevari koju je Jelena počinila svom suprugu, a… »
Prvi razgovor Jelene i uroša nakon prevare: Evo šta se sve dešavalo u zatvoru, progovorili o svom odnosu, a onda Rajačić…

Prvi razgovor Jelene i uroša nakon prevare: Evo šta se sve dešavalo u zatvoru, progovorili o svom odnosu, a onda Rajačić…

Blic 10.07.2024
Jelena Ilić prevarila je Ivana Marinkovića u "Eliti" sa Urošem Rajačićem, a sada se prvi put susrela sa njim nasamo nakon što je njen suprug saznao za neverstvo. Naime, Jelena je sedela u hotelu sama sa sobom, a Uroš je došao do nje kako bi… »

Vesti dana »