Povezane vesti

KRIZA NA BLISKOM ISTOKU SAD "oprezno optimistične" u pogledu pregovora o pregovora o prekidu vatre u Gazi

KRIZA NA BLISKOM ISTOKU SAD "oprezno optimistične" u pogledu pregovora o pregovora o prekidu vatre u Gazi

Euronews 11.07.2024
Izraelska vojska pojačala je ofanzivu i pozvala Palestince da napuste glavni grad Gaze i odu na jug. Pojačana vojna aktivnost poklopila se sa sastankom američkih, egipatskih i katarskih posrednika s izraelskim zvaničnicima u glavnom gradu Katara Dohi… »
Izraelski lovci gađaju položaje Hezbolaha u Libanu; SAD "oprezno optimistične" po pitanju pregovora

Izraelski lovci gađaju položaje Hezbolaha u Libanu; SAD "oprezno optimistične" po pitanju pregovora

RTS 11.07.2024
Sukob Izraela i Hamasa – 280. dan. Izraelska vojska je presrela pet raketa, koje su ispaljene iz oblasti Rafe na jug Izraela. Portparol za nacionalnu bezbednost Bele kuće Džon Kirbi izjavio je da su SAD "oprezno optimistične" u pogledu pregovora o… »
Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Insajder 11.07.2024
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je danas da ostaje privržen okviru o prekidu vatre u Gazi o kojem se pregovara i optužio palestinsku islamističku grupu Hamas da postavlja zahteve koji su mu u suprotnosti. 'Posvećen sam okvirnom… »
Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Vesti online 11.07.2024
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je danas da ostaje privržen okviru o prekidu vatre u Gazi o kojem se pregovara i optužio palestinsku islamističku grupu Hamas da postavlja zahteve koji su mu u suprotnosti. – Posvećen sam okvirnom… »
Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Netanjahu: Privržen sam okvirnom sporazumu o prekidu vatre u Gazi

Politika 11.07.2024
JERUSALIM - Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je danas da ostaje privržen okviru o prekidu vatre u Gazi o kojem se pregovara i optužio palestinsku islamističku grupu Hamas da postavlja zahteve koji su mu u suprotnosti. "Posvećen sam… »
Uznemirujuće tvrdnje stranih lekara u Gazi: Izraelci pune bombe specijalnim gelerima za sakaćenje, deca najčešće na meti

Uznemirujuće tvrdnje stranih lekara u Gazi: Izraelci pune bombe specijalnim gelerima za sakaćenje, deca najčešće na meti

Euronews 11.07.2024
Izraelsko naoružanje koje se koristi u Gazi dizajnirano je da raspršuje ogroman broj malih gelera i nanosi užasne povrede civilima, a nesrazmerno pogađa decu, piše Guardian na osnovu svedočenjah stranih hirurga. Lekari kažu da su mnoge smrti… »
BLISKOISTOČNI SUKOB Izraelska vojska okončala dvonedeljni napad na Šedžaju; Francuska zabrinuta zbog napada na školu u…

BLISKOISTOČNI SUKOB Izraelska vojska okončala dvonedeljni napad na Šedžaju; Francuska zabrinuta zbog napada na školu u…

RTV 11.07.2024
GAZA, TEL AVIV - Sukob Izraela i Hamasa – 280. dan. IDF saopštile da su završile svoj dvonedeljni napad u naselju Šedžaja u gradu Gazi, tokom kojeg je srušeno osam glavnih tunela i ubijeno više od 150 naoružanih ljudi. Ministar odbrane Izraela… »

Vesti dana »